امروزه با افزایش آلودگی آب های زیر زمینی و فاضلاب شهری ، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد به یک الزام تبدیل شده و با توجه به شرایط نامساعد آب آشامیدنی لوله کشی شهری و وجود چندین مدل از انواع تصفیه آب خانگی ، انتخاب بهترین مارک و مدل کمی دشوار به نظر میرسد . اما اینجا تصمیم داریم به شما انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را معرفی نماییم .

دستگاه های تصفیه آب به چندین دسته تقسیم میشوند از مدل های سرشیری یک مرحله ای گرفته تا تصفیه آب کل ورودی ساختمان سه مرحله ای و آب شیرین کن های زیر سینکی که تنها آب آشامیدنی را به استاندارد میرساند . اما سوال اینجاست که تصفیه آب خانگی استاندارد ساخت کدام کشور بهترین مدل است ؟ طبیعتا در مراکز فروش اینترنتی و حضوری تصفیه آب دستگاه آب تصفیه کن آمریکایی ، ایرانی ، کره ای و تایوانی مشاهده میکنیم . اما مهد ساخت بهترین دستگاه ها کشور تایوان بوده و در تمام دنیا دستگاه تصفیه آب تایوانی ، جزء مدل های برتر خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی بوده است .

شرکت تصفیه آسا ، مرکز فروش اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در تهران و کرج میباشد که با ارائه خدمات نصب و ارسال رایگان ، خدمات پس از فروش تصفیه آب ، یادآوری زمان تعویض فیلتر تصفیه آب و ارائه بهترین گارانتی طلایی قطعات از بزرگترین واردکنندگان و عرضه کنندگان دستگاه تصفیه آب در ایران به شمار می رود . ضمن این که امکان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اقساط و پرداخت شرایطی نیز برای شما عزیزان فراهم میباشد . در ذیل به بررسی انواع آب شیرین کن خانگی میپردازیم . همچنین میتوانید برای انتخاب دستگاه تصفیه آب خوب ، با مشاورین فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل نموده تا شما را با بهترین گزینه های تصفیه آب آشنا نمایند :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

دستگاه تصفیه آب تایوانی

دستگاه تصفیه آب تایوانی

بهترین تصفیه آب خانگی استاندارد در میان انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی را در زیر به شما عزیزان معرفی مینماییم . یک دستگاه مفید برای آب آشامیدنی ، دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس یا یو اف اولترافیلتراسیون uf است که تایوانی اصل باشد . جهت اطلاع از  قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی زیر و ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی هفت مرحله ای CCK

تصفیه آب سی سی کا هفت مرحله ای ، بی شک بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران است . برند سی سی کا دارای گواهینامه بین المللی بهداشت جهانی سازمان ان اس اف NSF است و یک دستگاه تصفیه آب RO به شمار میرود . این تصفیه آب 7 مرحله ای در هفت مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس آب آشامیدنی را تصفیه نموده و پس از حذف تمام املاح مضر و مفید آب آشامیدنی ، املاح مفید را به آب بر گردانده و همچنین بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی کننده آب آشامیدنی نیز هست .

انواع مدل دستگاه تصفیه آب CCK ، ساخت کشور تایوان بوده و نمایندگی رسمی فروش آب تصفیه کن تایوانی سی سی کا در تهران و کرج ، شرکت تصفیه آسا میباشد . تصفیه آب سی سی کا ، مدل های شش مرحله ای اسمز معکوس ، تصفیه آب پنج مرحله ای اولترافیلتراسیون و تصفیه آب سه مرحله ای اولترافیلتراسیون CCK نیز دارد که میتوانید برای اطلاع از قیمت و شرایط ثبت سفارش هر تصفیه آب تایوانی با ما تماس حاصل فرمایید .

دستگاه تصفیه آب تایوانی هفت مرحله ای CCK

دستگاه تصفیه آب تایوانی شش مرحله ای سافت واتر Soft Water

به جرأت میتوان گفت که دستگاه تصفیه آب سافت واتر شش مرحله ای ، از معروف ترین و قدیمی ترین برند های تصفیه آب تایوانی اصل در ایران بوده و هست و در طی این سابقه طولانی ، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است . سافت واتر 6 مرحله ای ، یک دستگاه با پمپ و مخزن است که همچون سی سی کا 7 مرحله ای ، کاملا آب آشامیدنی را به آب مقطر تبدیل نموده سپس املاح مفید حذف شده طی مراحل تصفیه آب را باز میگرداند .

آب شیرین کن Soft Water با قیمت ارزان و کیفیت بسیار مناسب توسط تصفیه آسا و با خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی عرضه میگردد . سیستم تصفیه آب سافت واتر ، آب تصفیه کن ro یا Reverse Osmosis Fragile System از بروزترین و برترین شیوه های تصفیه آب شهری در دنیا میباشد . جهت اطلاع از قیمت روز دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر با کارشناسان شرکت تماس برقرار نمایید .

دستگاه تصفیه آب تایوانی شش مرحله ای سافت واتر Soft Water

دستگاه تصفیه آب تایوانی پنج مرحله ای بدون مخزن و پمپ

تصفیه آب 5 مرحله ای تایوانی ، بدون پمپ و مخزن از دسته دستگاه های تصفیه آب خانگی ارزان قیمت به شمار میرود . این آب شیرین کن ها در پنج مرحله فیلتر اولترافیلتراسیون Ultra Filtration به صورت یو اف تصفیه آب uf ، آب آشامیدنی را تصفیه مینمایند . طبیعتا به نسبت قیمت بسیار ارزان تر دستگاه تصفیه بدون پمپ و مخزن ، عملکرد این دستگاه ها نیز کمی ساده تر از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس خواهد بود . به طوری که عملکرد یک آب تصفیه کن تایوانی 5 مرحله ای زیر سینکی به شرح زیر است :

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن املاح درشت آب آشامیدنی را حذف و تصفیه مینماید . فیلتر مرحله دوم و سوم کربن اکتیو و بلاک ، کلر ، کلرامین و مواد جانبی کلر در آب آشامیدنی را حذف میکنند . مرحله چهارم فیلتر پست کربن ، بو و طعم آب آشامیدنی را بهبود میبخشد که خاصیت آب شیرین کن دارد و در فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه ، آب آشامیدنی یونیزه قلیایی میگردد . عملکرد فیلتر مرحله پنجم این دستگاه های تصفیه ی آب آشامیدنی همچون عملکرد بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی است که آب آشامیدنی را یونیزه مینماید . اما توجه داشته باشید که این دستگاه یک دستگاه تصفیه آب نیترات نمیباشد و املاح مضر خیلی ریز نظیر نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم را از آب آشامیدنی تصفیه نمیکند .

خدمات پس از فروش تصفیه آب 5 مرحله ای نیز همچون شش مرحله ای و هفت مرحله ای ، با نصب و ارسال رایگان ، یک سال گارانتی قطعات و اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب انجام میگیرد ، همچنین این دستگاه جزء انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اقساط شرکت تصفیه آسا است و میتوانید به صورت شرایطی و قسطی مبلغ آن را پرداخت نمایید . جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب بدون پمپ و مخزن پنج مرحله ای با مشاورین فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

دستگاه تصفیه آب تایوانی بدون پمپ مخزن پنج مرحله ای

دستگاه تصفیه آب تایوانی سه مرحله ای زیر سینکی

تصفیه آب 3 مرحله ای زیر سینکی نیز از ساده ترین نوع دستگاه تصفیه آب استاندارد زیر سینک میباشد . این مدل تصفیه آب نیز همچون مدل 5 مرحله ای آب ، یک آب تصفیه کن خانگی ارزان قیمت بوده و در 3 فیلتر آب آشامیدنی را تمیز مینماید . هر چند این تصفیه آب سه مرحله ای تایوانی ، آب آشامیدنی را کاملا تسفیه نمیکند و املاح مضری همچون نیترات و نیتریت در آب باقی خواهد ماند اما اگر به دنبال یک تصفیه آب خانگی ارزان قیمت و کوچک میگردید ، دستگاه تصفیه آب کوچک سه مرحله ای کمترین جا را زیر سینک آشپزخانه شما خواهد گرفت . این نوع دستگاه هم بدون پمپ و مخزن و فقط با فشار آب لوله کشی شهری عمل مینماید .

عملکرد دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای به این صورت است که فیلتر مرحله اول آن تمام املاح درشت آب همچون شن ماسه گل لای و رسوبات کتری و املاحی که باعث بروز سنگ کلیه در انسان میگردند را حذف مینماید و فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو gac و مرحله سوم کربن بلاک cto ، به تصفیه کلر و کرامین آب که باعث ریزش مو و چروک شدن پوست میشوند میپردازند . علاوه بر اینکه تصفیه آب بدون پمپ و مخزن 5 مرحله ای و سه مرحله ای بسیار ارزان قیمت تر از دستگاه های اسمز معکوس پمپ و مخزن دار هستند ، هزینه تعویض فیلتر این دستگاه های تایوانی نیز کمتر از دستگاه اسمز معکوس خواهد بود پس نگران هزینه های جانبی آن نباشید .

خدمات پس از فروش تصفیه آب سه مرحله ای نیز با نصب و ارسال رایگان ، یک سال گارانتی قطعات و اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی همراه خواهد بود ، جهت اطلاع از قیمت تصفیه آب 3 مرحله ای و ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا شماره 02177414306 تماس حاصل فرمایید .

دستگاه تصفیه آب تایوانی خانگی سه مرحله ای

فروش اینترنتی فیلتر دستگاه تصفیه آب تایوانی

تصفیه آسا از برترین ارائه دهندگان آب تصفیه کن های استاندارد خانگی میباشد ، ضمن این که تمام قطعات دستگاه تصفیه آب نظیر فیلتر تایوانی اصل و باکیفیت جهت خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای ، هفت مرحله ای ، پنج مرحله ای و سه مرحله ای به صورت فروش اینترنتی و حضوری امکان پذیر است . جهت خرید اینترنتی فیلتر تایوانی تصفیه آب و اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید . ترتیب مراحل و عملکرد فیلتر دستگاه تصفیه آب تایوانی به شرح زیر میباشد :

فیلتر پلی پروپیلن PP دستگاه تصفیه آب تایوانی

فیلتر مرحله اول تصفیه آب زیر سینکی ، فیلتر پلی پروپیلن بوده که یک فیلتر الیافی آب تصفیه کن است . این فیلتر در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی کار حذف و تصفیه املاح درشت آب آشامیدنی را انجام میدهد و ابعاد املاحی که حذف میکند بزرگ تر از 5 میکرون هستند یعنی املاحی که با چشم دیده میشوند . زمان تعویض فیلتر تصفیه آب پلی پروپیلن هر 4 الی 6 ماه میباشد .

فیلتر کربن اکتیو GAC UDF دستگاه تصفیه آب تایوانی

فیلتر کربن اکتیو تصفیه آب در استاندارد ترین مرحله یعنی شماره دو تسفیه آب قرار دارد . این فیلتر کربن فعال ، کلر آب آشامیدنی را حذف و تصفیه نموده و با آزاد سازی یون های مثبت و منفی از عبور کلر جلوگیری مینماید . زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو تایوانی هر 4 الی 6 ماه است.

فیلتر کربن بلاک CTO تایوانی تصفیه آب

فیلتر کربن بلاک سی تی او CTO یک فیلتر تایوانی تصفیه آب است که تکمیل کننده عملکرد فیلتر کربن اکتیو بوده و کلرامین و مواد جانبی کلر در آب آشامیدنی را حذف و تصویه مینماید . فیلتر کربن بلاک همچون مرحله دوم دستگاه تصفیه آب ، از کربن پوسته نارگیل ساخته شده و از فیلتر شماره دو بسیار فشرده تر میباشد . زمان تعویض فیلتر کربن بلاک تایوانی استاندارد نیز هر 4 الی 6 ماه است .

فیلتر دستگاه تصفیه آب تایوانی

فیلتر ممبران اسمز معکوس تصفیه آب خانگی استاندارد

ممبران که فیلتر اصلی انواع بهترین دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس میباشد با غشاهای ریزبافت خود از عبور تمامی املاح مفید و مضر آب آشامیدنی جلوگیری نموده و تنها اجازه عبور مولکولهای آب را میدهد . این آب مقطر داخل مخزن ذخیره شده و در فیلترهای بعدی آب تصفیه ، املاح مفید به آن برمیگردند . زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب نیز هر یک سال و نیم الی دو سال است .

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب استاندارد اصل

فیلتر پست کربن استاندارد تصفیه آب ، در سیستم اسمز معکوس بعد از ممبران قرار میگیرد و مرحله پنجم در ترتیب مراحل فیلتر تصفیه آب تایوانی محسوب میگردد . این فیلتر در انواع دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون پنج مرحله ای نیز به کار میرود و کار آب شیرین کن انجام میدهد . از خواص فیلتر پست کربن میتوان به شیرین کردن بو و طعم آب آشامیدنی اشاره نمود که طعم تلخ آب تصفیه شده را میگیرد . زمان تعویض فیلتر پست کربن همزمان با ممبران و هر یکسال و نیم است .

فیلتر مینرال آب تصفیه کن تایوانی

مینرال به انگلیسی یعنی معدنی ساز ، آب تصفیه شده بعد از عبور از فیلتر ممبران عاری از هرگونه املاح مفید است که فیلتر مینرال ، یک فیلتر تایوانی اصل میباشد که املاح مفید حذف شده طی مراحل آب تصفیه کن را به آب باز میگرداند و سختی استاندارد آب آشامیدنی برای سلامت بدن را فراهم می آورد . مینرال همچون پست کربن با ممبران هر یکسال و نیم تعویض فیلتر میگردند .

فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی تصفیه آب تایوانی

فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی ، با افزایش pH آب آشامیدنی تصفیه شده آن را یونیزه قلیایی مینماید و در بهترین مارک دسگتاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز فیلتر قلیایی وجود دارد . همچنین در دستگاه تصفیه آب پنج مرحله ای بدون مخزن و پمپ هم فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی موجود است که یک دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت به شمار میرود و مزایای بسیاری دارد . اما در صورتی که نمیدانید آب قلیایی چیست پیشنهاد میکنیم مقاله های داخل سایت تصفیه آسا را حتما مطالعه نمایید یا در گوگل عبارت ” آب قلیایی تصفیه آسا ” را جستجو کنید . زمان تعویض فیلتر قلیایی کننده تصفیه آب نیز هر یک سال و نیم میباشد .

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

فیلتر اشعه ماوراء بنفش لامپ یو وی uv دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای

لامپ یو وی اشعه ماورابنفش یک فیلتر تصفیه آب بدون نیاز به تعویض فیلتر تا زمان سوختن لامپ است که در صورت استفاده از فیلتر یو وی UV با کیفیت اصلا نیاز به تعویض فیلتر آن پیدا نخواهید کرد . فیلتر یو وی اغلب در دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای تایوانی استفاده میشود و به انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی میپردازد . لامپ یو وی بیشتر برای مصارف آب چاه مورد استفاده قرار میگیرد و آب آشامیدنی لوله کشی شهری نیاز به این فیلتر تصفیه آب ندارد با این حال این فیلتر کامل تر آب آشامیدنی را تصفیه نموده و شما را از هر گونه آلودگی دور نگه میدارد . در صورتی که دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای یا شش مرحله ای تایوانی دارید و نیاز به هشت مرحله ای کردن آن دارید تکنسین های فنی تصفیه آسا میتوانند فیلتر مرحله هشتم اشعه ماورا بنفش را به دستگاه آب شیرین کن شما اضافه نمایند .

2 پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   قطعا تایوان مهد تولیدات و صادرات تصفیه آب خانگی به سراسر دنیا بوده و کیفیت آن طبق استانداردهای جهانی تایید شده هستند

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *