بازار و مراکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج و سراسر شهرهای ایران به عرضه و فروش تصفیه آب در انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی و مارک های معروف میپردازند . در میان انواع برندها و مارک های دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟ و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم  . در این میان برخی برندها همچون تصفیه آب مینروا تایوان نامی خوش آوازه تر و خدمات پس از فروش بهتری نسبت به دیگر برندها دارد .

دستگاه تصفیه آب مینروا Minerva تایوانی از دسته دستگاه های اسمز معکوس خانگی زیر سینکی است . خرید و انتخاب دستگاه آب تصفیه کن در بورس فروش تصفیه اب نیازمند بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب و دارا بودن انواع نماد اصالت و استاندارد های جهانی بهداشت دارد که مارک مینروا تایوان به خوبی این گواهینامه ها را دریافت نموده و از لحاظ رنج قیمت تصفیه آب خانگی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی نیز میباشد .

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در رنج های متفاوتی در بازار تهران و کرج عرضه میگردند . با این حال بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، آب تصفیه کن مینروا تایوان در مدل های 6 مرحله ای ، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و 8 مرحله ای اکسیژن ساز و هشت مرحله ای یو وی دار به فروش میرسد تا مطابق نیاز خریدار مناسب ترین مدل در اختیار شما عزیزان قرار گیرد .

مشاهده محصولات پرفروش

امروز ما به بررسی روش تصفیه ی آب آشامیدنی و بهترین مارک تصفیه آب موجود در بازار خواهیم پرداخت تا به سوال دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه ؟ و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم پاسخ مناسبی داده باشیم .

دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

معرفی برند دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا Minerva

همانطور که اشاره کردیم برندها و مارک های بسیاری در انواع فروشگاه تصفیه آب خانگی در تهران و ایران به عرضه و فروش میرسند با این حال با رعایت چند نکته ساده به این نتیجه میرسیم که تصفیه آب مینروا Minerva تایوان به علت دارا بودن نماد اصالت محصول که امکان تشخیص دستگاه اورجینال و استاندارد از مدل تقلبی آن برای مشتری را به سادگی فراهم می آورد و همچنین دارا بودن انواع استاندارد ها و گواهینامه های بهداشتی که در ادامه به آن میپردازیم بهترین مدل اب تصفیه کن در ایران است .

از دیگر مزایا و ویژگی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا میتوان به کشور ساخت آن اشاره نمود . کشور تایوان مهد انواع تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی است و مینروا تایوان نیز از همین کشور به عرضه و فروش میرسد که قاعدتا کیفیت درجه یک و قیمت مناسب در این کمپانی حرف اول را میزند . در ادامه به بررسی مدل های مختلف مینروا و مشخصات تصفیه آب تایوانی میپردازیم تا شما عزیزان خوب ترین گزینه را برای استفاده آب لوله کشی شهری خود انتخاب نمایید .

ادامه مطلب …

طرز تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی اصول و قواعد خاص خود را دارد که باید حتما در نظر گرفته شود . در صورتی که به نحوه تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب و مراحل دیگر توجه نشود دستگاه تصفیه آب خانگی شما اعم از فیلتر تصفیه آب و قطعات آن آسیب میبیند و کیفیت آب آشامیدنی خروجی از دستگاه همانند گذشته نخواهد بود . همچنین فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی که قلب اصلی آب تصفیه کن محسوب میشود و اصل کیفیت آب آشامیدنی خروجی دستگاه به تعویض فیلتر ممبران بستگی دارد .

پیشنهاد میکنیم در صورتی که در این مورد تخصص ندارید از کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا برای این منظور درخواست نمایید . شرکت تصفیه آسا به ارائه خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی با بهترین هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران میپردازد و در اسرع وقت امر شما را در محل شما با بهترین فیلتر تصفیه آب خانگی انجام خواهند داد .

امروز قصد داریم تا به شما عزیزان آموزش نحوه تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی را به صورت تصویری و کامل توضیح دهیم تا در صورتی که خارج از شهر تهران سکونت دارید بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید .

چگونه فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی را تعویض کنیم

ادامه مطلب …

سلامت بدن انسان بی تردید وابسته به شیوه ی زندگی ، خورد و خوراک و آب و هوای محل زندگی آن است و انتخاب برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میتواند به تداوم این سلامت و افزایش سلامت بدن انسان کمک شایانی نماید . پس طبیعتا از مهمترین مسائلی که با سلامت بدن رابطه مستقیم دارد آب آشامیدنی محسوب میگردد .

اینجاست که ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی را به خوبی متوجه میشویم . پس دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟ و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم تا در میان انواع مارک های معروف بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را خریداری کرده باشیم ؟

مشاهده محصولات پرفروش

درصد بسیاری از بیماری های موجود در شهرهای صنعتی به علت وجود آلودگی در آب آشامیدنی بروز پیدا میکنند جهت مثال نیترات در آب آشامیدنی که مضر ترین ماده محلول در آب بوده و به چشم هم دیده نمیشود از آلودگی های آب است که یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس یا اصطلاحا دستگاه تصفیه آب خانگی حذف نیترات توانایی تصفیه آن را دارد و در تصفیه خانه های شهری این اتفاق به درستی انجام نخواهد شد .

انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب برای خانه یا محل کار نیازمند دانایی در رابطه با قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی داشته و این موضوع تنها با مطالعات و تحقیق و بررسی در رابطه با انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب به وقوع می پیوندد .

ما در زیر راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و از مارک های معروف تصفیه آب خانگی ، دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوان Minerva را به شما عزیزان معرفی نموده ایم و از مزایای خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی درجه یک توضیحاتی ارائه نموده ایم . شما عزیزان میتوانید در صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب به بررسی برندها و مارک های معروف دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی بپردازید و قیمت هر کدام را مشاهده نمایید .

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی ادامه مطلب …

آب آشامیدنی مایع شگفت انگیزی است. ماده ای که تمایل دارد مواد شیمیایی، نمک، فلز، میکروب ها، ناخالصی ها و غیره را که در تماس با آب آشامیدنی قرار دارند در خود حل کند. آبی که در لوله های لوله کشی شهری وجود دارد سرشار از این گونه میکروب هاست ولی با کلر زنی و استفاده از برخی حلال های شیمیایی طعم بهتری به خود میگیرد. اما آب تصفیه شده با عاری بودن از هر گونه آلودگی امکان تلخ شدن و طعم بد هم دارد. علت تلخی آب تصفیه شده را در موارد مختلف و با طعم های متفاوت بررسی میکنیم .

اگر شما از سیستم دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در خانه استفاده میکنید، دلایل بسیاری برای طعم بد آب تصفیه شده و یا بوی بد آب آشامیدنی تصفیه شده وجود دارد. امکان دارد یکی از علل آن غلظت بالای فلزی باشد که در لوله های لوله کشی قدیمی وجود دارد و یا مواد شیمیایی مورد استفاده برای کلر زنی در تصفیه خانه های شهری . در زیر برخی از طعم هایی که برخی افراد در هنگام نوشیدن آب تصفیه شده متوجه آن شده اند بیان کردیم:

  • بو و طعم فلزی از آهن، آرسنیک و جیوه
  • کلر در تصفیه آب همانند بوی کلر آب لوله کشی شهری
  • بوی خاک و خاکستر و طعم ماندگی در آب تصفیه شده
  • بو و طعم بد تخم مرغ فاسد

خبر خوب این است که این بو و طعم تلخ آب تصفیه شده میتواند حذف شده و به حالت مطلوب برگردد. در ادامه ما به علل تلخی آب و روش حل مشکل طعم و بو بد آب تصفیه شده میپردازیم.

علت تلخی آب تصفیه شده

ادامه مطلب …