یکی از دلایل مهم وجود مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی در انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی این است که خروجی آب تصفیه شده و عبور یافته از فیلتر تصفیه آب ممبران، فیلتر اصلی آب تصفیه کن ، به علت ریز بافت بودن این فیلتر به میزانی کم است که ابتدا باید در یک مخزن تحت فشار آب تصفیه کن ذخیره گردد و سپس از مخزن با فشار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. یکی از مشکلات شایع بوجود آمده برای تصفیه آب خانگی سوراخ شدن تیوب داخل مخزن تصفیه آب است، که باعث افت فشار دستگاه تصفیه آب می‌گردد و به همین جهت می‌توان با تعویض مخزن تصفیه آب خانگی این مورد را برطرف نمود.

مدت زمان پر شدن مخزن تصفیه آب خانگی

زمان لازم برای پر شدن مخزن تصفیه آب خانگی در حالتی که کاملا خالی باشد، در حدود 30 الی 40 دقیقه خواهد بود. اما در حالتی که مخزن ذخیره آب شیرین کن خانگی شما کاملا خالی نباشد، وقتی تقریبا نصف آب مخزن را توسط شیر روی سینک برداشت کنید، آب تصفیه کن خانگی شما شروع به کار کرده و مخزن را به صورت اتوماتیک پر می‌کند و این زمان به 20 دقیقه و کمتر کاهش می‌یابد. در صورتی که با باز کردن شیر تصفیه آب ابتدا فشار مناسبی دارید و به یک باره فشار آب تصفیه شده کاهش می‌یابد، مخزن تصفیه آب خانگی شما نیاز به تعویض دارد و تعمیر مخزن تصفیه آب به علت پرسی بودن این مخازن امکان پذیر نیست. همچنین می‌توانید در صفحه میزان فشار باد مخزن تصفیه آب درباره تنظیم باد مخزن تصفیه آب نیز مطالعه نمایید.

مدت زمان پر شدن مخزن تصفیه آب

مخزن در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی

اما تمام دستگاه‌های آب تصفیه کن خانگی دارای مخزن نیستند. تصفیه آب آکوا بدون مخزن، تصفیه آب سافت واتر الترافیلتراسیون یو اف و تصفیه آب CCK یو اف از این دست تصفیه کننده آب خانگی هستند که بدون پمپ و مخزن به فروش می‌رسند و هر چند که آب آشامیدنی توسط این دستگاه‌های بدون مخزن به بهترین حالت تصفیه نمی‌شود و نمی‌توان روی این دستگاه‌ها نام بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را گذاشت، اما می‌توانند املاح درشت و کلر موجود در آب آشامیدنی را حذف نمایند.

بهترین مخزن تصفیه آب خانگی نیاز به استیل بودن ندارد و آب داخل مخزن در یک تیوب پلاستیکی ذخیره می‌گردد و با دیواره مخزن برخوردی ندارد، پس یک مخزن تصفیه آب تایوانی اصل فایبر گلاس نیز می‌تواند استانداردهای لازم برای استفاده آب آشامیدنی تصفیه شده را داشته باشد. قیمت مخزن تصفیه آب خانگی با توجه به ظرفیت آن تعیین می‌گردد. برای مثال قیمت مخزن آب تصفیه کن 4 گالن 16 لیتری از قیمت مخزن آب شیرین کن 3.2 گالن 12 لیتری به علت ظرفیت بیشتر، بالاتر خواهد بود ولی هر دو مدل از قیمت بسیار مناسب و اقتصادی برخوردارند.

خدمات تصفیه آسا در مورد مخرن دستگاه تصفیه آب خانگی

کارشناسان تصفیه آسا در زمان تعویض فیلترهای سه گانه تصفیه آب و یا تعویض پک کامل فیلتر تصفیه آب، مخزن ذخیره دستگاه شما را نیز تست و بررسی می‌نمایند که در صورت وجود عیب در مخزن می‌توانید آن را نیز تعویض نمایید. خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران به صورت رایگان انجام شده و شما مشتریان گرامی تنها قیمت فیلتر تصفیه آب را پرداخت خواهید نمود. پس از خرید دستگاه تصفیه آب همچنین به گارانتی مخزن نیز توجه نمایید. انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی که توسط فروشگاه اینترنتی تصفیه آسا به فروش می‌رسند، دارای یک سال گارانتی بدون قید شرط قطعات و مخزن ذخیره می‌باشند.

فروش دستگاه تصفیه آب در غرب تهران و شرق تهران، سراسر تهران و کرج توسط مرکز خرید تصفیه آب خانگی تصفیه آسا به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته انجام می‌گردد. از دیگر خدمات دستگاه تصفیه آب که این شرکت بر عهده خواهد گرفت سرویس تصفیه آب خانگی شما خواهد بود. از جمله این خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب و فروش مخزن تصفیه آب خانگی است که شما دوستان گرامی می‌توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی و یا قیمت مخزن تصفیه آب با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

بسیاری از لوازم خانگی نیاز به سرویس خاص و دوره ای ندارند . این لوازم عبارت اند از یخچال ، مایکرو ویو ، آبمیوه گیری و دیگر وسایلی که در آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرند . اما یک دستگاه آب تصفیه کن خانگی از این قاعده مستثنی بوده و تعویض فیلتر تصفیه آب یکی از اصول اساسی در این زمینه است که هر دستگاه تصفیه آب تایوانی باید در زمان دوره ای خود سرویس و تعویض فیلتر گردد . به یاد داشتن زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب از آنجایی که هر مرحله در زمان خاص خود تعویض میشود برای تمام دارندگان تصفیه آب خانگی کار ساده ای به نظر نمیرسد به همین جهت یکی از خدمات پس از فروش تصفیه آب شرکت تصفیه آسا اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر آب تصفیه است . برای مثال در صورتی که شما دستگاه تصفیه آب cck را خریداری کرده اید در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب cck به شما به صورت اتوماتیک اطلاع رسانی میگردد تا از عوارض دیر عوض کردن فیلتر آب شیرین کن خانگی مصون بمانید . جهت خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب پیشنهاد میکنیم به صفحه قیمت فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید و برای ثبت سفارش نیز میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید . تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران توسط کارشناسان فنی تصفیه آسا در اسرع وقت و با تضمین بهترین قیمت انجام خواهد شد .

نحوه صحیح تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی

ادامه مطلب …

خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی به خصوص تعویض فیلتر تصفیه آب از موضوعات مهمی است که قبل از خرید دستگاه تصفیه آب باید به آن توجه لازم را به عمل آورید . برخی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی دارای فیلتر تصفیه آب خاص هستند که فقط شرکتهای تصفیه آب خانگی فروشنده این دستگاه ها دارای آن مدل فیلتر آب تصفیه کن هستند و این برای شما عزیزان وابستگی ایجاد خواهد نمود که مسئله درست و اخلاقی نیست . اما اغلب تصفیه کننده آب خانگی که در تصفیه آسا مشاهده میکنید دارای فیلترهای آب تصفیه استاندارد و اورجینال هستند که هم در مراکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران میتوانید تهیه نمایید و هم پس از اولین خدمات تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی توسط کارشناسان ما به شما در دوره های بعدی برای تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران اطلاع رسانی میگردد . جهت اطلاع از خدمات و خرید فیلتر تصفیه آب میتوانید به صفحه قیمت فیلتر تصفیه آب مراجعه نموده و یا با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

7717 021-7716

306 14 021-774

294 51 51 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران

ادامه مطلب …

  • ارسال رایگان به سراسر کشور
  • نصب رایگان در تهران و البرز
  • پک فیلتر 1/2/3 اشانتیون
  • 12 ماه گارانتی طلایی قطعات
  • پشتیبانی مادام العمر
  • پرداخت پس از نصب و تست عملکرد دستگاه
  • اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water

قیمت : 1,685,000 تومان

قیمت با تخفیف فروش ویژه تا 21 تیر ماه : 1,470,000 تومان

جهت مشاوره رایگان و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با واحد مشاوره و فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید ( پاسخگویی 24 ساعته ) :

7717 021-7716

306 14 021-774

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی یونیزه سافت واتر اورجینال بدون شک از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان در ایران محسوب میگردد که کیفیت فیلتر تصفیه آب و قطعات این آب تصفیه کن تایوانی کاملا با استاندارد جهانی بهداشت و سازمان غذا و دارو آمریکا برابر است . اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب آمریکایی را دارید باید این موضوع را در نظر بگیرید که سافت واتر هفت مرحله ای قلیایی با دارا بودن فیلتر اصلی ممبران آمریکایی Filmtec یک دستگاه تصفیه آب تحت لیسانس آمریکا و تولید کشور تایوان است  . دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل های مختلف 6 مرحله ای ، 8 مرحله ای مدل RO8_OX ، هشت مرحله ای یو وی دار RO8-ORP-UV دارد که هر کدام مزایای مختلفی برای آب آشامیدنی تصفیه شده دارند اما در میان انواع بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی میتوان تصفیه کننده آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی Soft Water RO7_ORP را یک گزینه بسیار مناسب و استاندارد دانست .

ادامه مطلب …