میزان آب مورد نیاز بدن در طول روز بر اساس بسیاری از تحقیقات 8 لیوان در روز اعلام شده است . البته این عدد بسته به تحرکات و سن و شرایط آب و هوای محل زندگی شما متفاوت است . دستگاه تصفیه آب تایوانی آرتک از جمله بهترین مارک تصفیه آب تایوانی در ایران بوده و هست و همچنین مدل های متفاوت 6 مرحله ای 7 مرحله ای 8 مرحله ای و 9 مرحله ای دارد . این دستگاه نیز همچون دستگاه تصفیه آب سافت واتر و تصفیه آب تایوانی سی سی کا که جزء مشهورترین مارک های آب شیرین کن هستند از سیستم تصفیه ی اسمز معکوس برای تصفیه ی آب آشامیدنی بهره میگیرد .

دستگاه تصفیه آب تایوانی Artec در تهران و کرج دارای خدمات نصب و ارسال رایگان بوده و نمایندگی رسمی فروش آرتک شرکت تصفیه آسا است . همچنین خدمات پس از فروش تصفیه آب همچون تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی آرتک و همچنین گارانتی یکساله طلایی این دستگاه از دیگر خدمات شرکت تصفیه آسا است . جهت اطلاع از قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک و قیمت فیلتر تصفیه آب با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

دستگاه تصفیه آب تایوانی آرتک Artec

ادامه مطلب …

عقل حکم میکند که همیشه قبل از خرید هر چیزی ، به خصوص لوازم خانگی همچون دستگاه تصفیه آب خانگی به دنبال نمایندگی معتبر آن و محل فروش دستگاه تصفیه آب خانگی باشیم . قطعا بحث سلامت آب آشامیدنی موضوعی شوخی بردار نیست و باید با دقت بسیار به آن پرداخت زیرا آب آشامیدنی آلوده خطرات و ضررات بسیار زیادی برای بدن انسان ها داشته و این مهم ترین ضرورت استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب میگردد . شرکت تصفیه آسا ، از بزرگترین واردکنندگان و عرضه کنندگان دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج به شمار میرود . طبیعتا نمایندگی معتبر یک دستگاه تصفیه آب تایوانی ، وجوه تمایزی نسبت به سایز مغازه های فروش این آب شیرین کن های زیر سینکی دارد که به آن میپردازیم .

ادامه مطلب …

انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی در میان برندها و مارک ها و همچنین مدل های گوناگون تصفیه آب آشامیدنی این روز ها کمی دشوار شده و دلیل این موضوع نیز ، نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با این دستگاه هاست . قطعا شرکت ها و فروشگاه های دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج بسیار زیاد بوده و همچنین تکنولوژی های تصفیه آب خانگی همچون ro ، uf ، orp ، uv و… بسیارند . آب آشامیدنی مناسب بدن انسان باید تحت شرایط و فیلتراسیون خاصی قرار گیرد تا بهترین بازخورد را برای سلامت بدن شما به ارمغان بیاورد . ما امروز راجع به همین مسئله به شما عزیزان توضیحاتی ارائه میکنیم و شما را در خرید جدیدترین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت و کاملا مناسب سلامتی شما راهنمایی خواهیم کرد .

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مناسب در ایران کدام است ؟

با دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس آشنایی دارید ؟

بهترین شرکت تصفیه آب خانگی در ایران چیست ؟

با شرکت تصفیه آسا آشنایی دارید ؟

شرایط فروش دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب در شرکت تصفیه آسا چیست ؟

آیا خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب مناسب محل زندگی شما نیز امکان پذیر است ؟

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی

برای پاسخ به این سوالات باید در نظر بگیریم که یک دستگاه تصفیه آب مناسب چه ویژگی هایی دارد . طبعا برای خرید هر لوازم خانگی به سراغ جدیدترین و بروزترین آن میرویم . جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا و ایران نیز سیستم های قلیایی کننده و اسمز معکوس هستند که آب آشامیدنی را به بهترین شیوه تصفیه مینمایند . این سیستم ها از پمپ و مخزن ذخیره بهره میگیرند و همچنین از 6 الی 11 مدل فیلتراسیون آب استفاده میکنند تا از آب املاح مضر را حذف کرده و شاخصه های اصلی آب همچون مینرال ( املاح معدنی مفید ) ، آلکالاین ( فیلتر قلیایی کننده آب ) و یو وی ( فیلتر اشعه ماورا بنفش انگل و میکروب زدا ) را حفظ مینمایند . سیستم های تصفیه ی آب خانگی به علت وجود فیلتر اصلی بسیار ریز بافت در صورت نداشتن پمپ فشار قوی دچار افت فشار میشوند پس نیازمند عبور آب با شدت جریان بالا هستند .

ادامه مطلب …

نوشیدن آب آشامیدنی آلوده علاوه بر طعم و بوی بد به سلامتی بدن انسان نیز صدمه ی فراوانی خواهد زد . املاح مضری همچون رسوبات که از قبیل شن و ماسه و گل و لای هستند در بهترین حالت از علل بروز سنگ کلیه خواهند بود چه رسد به املاح ریزتر و بسیار مضرتری نظیر نیترات و نیتریت و کلر که از چروک شدن پوست تا سرطان های داخلی سلامت بدن انسان را به خطر می اندازد . متاسفانه آلودگی آب های زیر زمینی طبق نظریات سازمان های ملی روز به روز بیشتر شده و نیترات بیشتری باعث افزایش غیر قابل کنترل سختی آب آشامیدنی میشوند با این که سختی مناسب آب شرب با تی دی اس آب لوله کشی شهری تهران و حومه آن همچون پردیس رودهن بومهن یا اسلامشهر ، بسیار اختلاف دارد .

اما بهترین روش کاهش سختی آب آشامیدنی استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب زیر سینکی است که علاوه بر حذف املاح مضر آب ، به افزودن املاح مفیدی که طی مراحل تصفیه حذف میگردند نیز بپردازد . طبیعتا چنین سیستمی که به صورت زیر سینکی به فیلتراسیون آب آشامیدنی منزل یا محل کار شما بپردازد و همیشه آب سالم و تصفیه شده در اختیار شما عزیزان قرار دهد امری لازم و یک ضرورت محسوب میشود اما کدام دستگاه تصفیه آب خانگی بهتر است ؟

بورس دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی تایوانی در اسلامشهر

ادامه مطلب …

شهر تهران با توجه به آلودگی آب و هوایی که دارد دارای آبهای زیر زمینی بسیار آلوده ای نیز میباشد . همانطور که اطلاع دارید این چند روزه به دلیل افزایش شاخص آلودگی هوا در شهر تهران بسیاری از سازمان ها تعطیل شده اند . حتی در این شرایط وقتی باران میبارد بسیاری از آلودگی های موجود در هوای شهر که سرطان زا نیز هستند وارد آبهای زیر زمینی تهران شده و به تصفیه آب شهری هدایت خواهند شد . در تصفیه خانه های شهر تهران تنها آب آشامیدنی کلر زنی شده و املاح مضر دیگری نظیر نیترات و نیتریت و حتی ذره های بسیار درشت موجود در آب آشامیدنی حذف و تصفیه نمیشوند و برای این منظور طبیعتا ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی افزایش چشمگیری پیدا خواهد نمود . دستگاه تصفیه آب حذف نیترات با توجه به این که نیترات مضرترین ذره موجود در آب آشامیدنی است قطعا جزو بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مناسب شهر تهران محسوب خواهد شد .

مراکز فروش تصفیه آب خانگی در تهران از فروشگاه های تصفیه آب تا شرکت تصفیه آب تصفیه آسا در عرضه انواع دستگاه تصفیه آب خانگی فعالیت مینمایند . قطعا شرکت تصفیه آسا با توجه به سابقه طولانی واردات دستگاه تصفیه اب و فروش تصفیه آب خانگی در تهران ، بهترین گزینه ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد . برای این منظور میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مراجعه نمایید و یا برای مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران

بورس تصفیه آب خانگی تهران

این روز ها خرید لوازم خانگی به صورت اینترنتی کار دشوار و پیچیده ای نیست و قطعا شرکت تصفیه آسا با بررسی بیش از 70 نوع برند تصفیه اب خانگی و فیلتر دستگاه تصفیه اب خانگی و همچنین ارائه خدمات تخصصی تعویض فیلتر تصفیه آب در سراسر شهر تهران میتواند پاسخ خوبی به سوال بورس دستگاه تصفیه آب خانگی کجاست ؟ باشد . شما عزیزان برای اطلاع از قیمت تصفیه اب خانگی تایوانی اورجینال اصلی میتوانید به سادگی از کارشناسان فروش تصفیه آسا استعلام گرفته و طبق مشاوره کارشناسان بهترین گزینه را انتخاب نمایید .

از مناسب ترین سیستم های آب تصفیه کن خانگی در میان انواع برندهای معتبر تصفیه اب میتوان به سیستم اسمز معکوس آر او ro خانگی اشاره نمود که میتوانید در صفحه دستگاه تصفیه آب خانگی ro مشخصات این مدل دستگاه ها را مطالعه نمایید . عملکرد سیستم تصفیه آب اسمزی به این صورت بوده که کاملا املاح مضر آب آشامیدنی را تا 0,0001 میکرون حذف و تصفیه نموده و سپس با فیلترهای معدنی ساز مینرال املاح معدنی مفیدی که در طی 5 فیلتر آب قبلی حذف و تصفیه شده اند را به آب آشامیدنی اضافه مینماید . از دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی یونیزه هفت مرحله ای نیز میتوان به فیلتر قلیایی کننده آب اشاره نمود که برای آب شهر تهران بسیار مناسب و لازم نیز هست و از دستگاه های پر فروش مناطق مختلف تهران محسوب میشود . دلیل این موضوع افزایش سطح ph آب آشامیدنی میباشد که باعث قلیایی شدن آب آشامیدنی میشود . از خواص آب قلیایی برای بدن انسان میتوان به خاصیت قوی آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی آن اشاره نمود . چون مولکول های سرطانی در فضای قلیایی توانایی رشد کردن ندارند و با نوشیدن آب آشامیدنی میتوان این خاصیت را همیشه در بدن خود حفظ نمود .

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی هشت مرحله ای ماورا بنفش لامپ یو وی دار نیز از دیگر دستگاه های موجود در بازار دستگاه تصفیه آب خانگی تهران است که به کمک لامپ یو وی به انگل زدایی و میکروب زدایی آب میپردازد . دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب آب چاه میتواند با فیلتر اشعه ماورا بنفش که از یک لامپ یو وی فیلیپس philips بهره میگیرد میتواند خواص آنتی باکتریال برای آب آشامیدنی ایفا کند .

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مناسب تهران کدام است

مدل ها و مارک های معروف تصفیه آب خانگی در استان تهران به بیش از 70 مدل میرسند که البته همه این مارک ها معتبر و مناسب نیستند . بی شک بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی باید از سیستم اسمز معکوس استفاده نموده و همچنین دارای استانداردهای بین المللی بهداشت جهانی نظیر nsf , fda , waterquality , ce اروپا نیز باشد . همچنین پمپ تصفیه آب تایوانی باید توانایی ایجاد فشار مناسب برای آب تهران را داشته باشد . مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی برای تهران و کرج و حتی سراسر ایران حتما باید آنتی باکتریال باشد و گواهی food grade را داشته باشد تا تیوپ پلاستیکی داخل آن با آب آشامیدنی واکنش شیمیایی ندهد و آب آشامیدنی بوی بد و طعم تلخ پیدا نکند . تصفیه آب سافت واتر ، تصفیه آب تایوانی cck و دستگاه تصفیه آب آکوا میتوانند از سه برند خوب و مناسب برای خرید تصفیه آب خانگی در تهران باشند که برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck میتوانید با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

فروشگاه دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران

شرکت تصفیه آسا با دارا بودن دو شعبه برای تصفیه آب خانگی غرب تهران و تصفیه آب خانگی شرق تهران ، انواع خدمات مورد نیاز یک فروشگاه دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران را برای شما فراهم می آورد . از جمله این خدمات نصب و ارسال رایگان انواع تصفیه آب خانگی در تهران و کرج میباشد . همچنین قیمت فیلتر تصفیه آب در مجموعه تصفیه آسا با ارسال رایگان به شما عزیزان ارائه شده که میتوانید در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خود به تعویض فیلترها بپردازید یا با ثبت درخواست کارشناسان فنی شرکت خدمات تعویض فیلتر را در اسرع وقت برای شما انجام دهند .

خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران

با توجه به شرایط مالی و وضع کنونی کشور ایران مجموعه تصفیه آسا با فراهم آوردن امکان خرید قسطی دستگاه تصفیه آب خانگی به شما عزیزان این نوید را میدهد که بدون افزایش قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی بتوانید نقد و اقساط خریداری نمایید تا بهترین انتخاب ها را تنها به دلیل قیمت تصفیه اب کنار نگذارید . برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی تصفیه اب پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران

مراکز فروش انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی در ایران دارای نمایندگی چند برند معتبر نیز هستند و شرکت تصفیه آسا نیز از این قاعده مستثنی نیست . این شرکت دارای نمایندگی سافت واتر اورجینال ، نمایندگی تصفیه آب سی سی کا تایوان و نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تایوان است که از پر فروش ترین دستگاه های تصفیه اب خانگی در ایران محسوب میگردند . همچنین نمایندگی تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی تایوانی در انواع برندها بر عهده این شرکت بوده که خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی را به خوبی و با بهترین قیمت به شما ارائه مینماید . خوشبختانه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی و قیمت فیلتر تصفیه آب ارائه شده در تصفیه آسا تضمین شده بوده و به شما عزیزان محصولاتی با کیفیت عرضه میگردد .

مرکز فروش فیلتر تصفیه آب خانگی در تهران

مرکز فروش فیلتر تصفیه آب در تهران

اصل دستگاه تصفیه آب دارا بودن فیلترهای مرغوب و با کیفیت درجه یک تایوانی آمریکایی و آلمانی است . از پک کامل فیلتر تصفیه آب و فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی گرفته تا فیلترهای مراحل هفتم و هشتم که برای قلیایی کردن آب آشامیدنی و افزایش سطح اکسیژن آب در یک اب تصفیه کن استفاده میشود باید بهترین مارک ها با بهترین کیفیت ها باشند . فیلتر بی کیفیت و درجه دو و سه که از چین وارد شده و به جای کربن داخل آن آنتراسیت پر میشوند علاوه بر این که آب آشامیدنی شما را تصفیه نخواهند کرد برای بدن انسان ضرر نیز دارند . پس در دریافت خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی خود از شرکت های معتبر خریداری نمایید . تصفیه آسا مرکز خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب تایوانی اصل میباشد که کیفیت فیلترهای آب خانگی که ارائه میکند به تمام مشتریان این صنف ثابت شده است و با اولین خرید در لیست خدمات پس از فروش تصفیه آب تهران وارد شده تا از اولین سفارش به بعد به شما زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اطلاع رسانی خواهد شد .

زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی در انواع مناطق تهران

آب آشامیدنی در شهر تهران آلودگی بسیاری دارد و هر جا که آب کثیف تر باشد فیلتر تصفیه آب خانگی نیز زودتر اشباع شده و عمر مفید آن کاهش پیدا خواهد نمود . زمان تعویض فیلترهای تصفیه اب بر اساس اطلاعات تخصصی و از زمانی که آب وارد دستگاه شده محاسبه میشود . هر چند به میزان استفاده از آب تصفیه شده نیز بستگی دارد اما برای این که بهتر متوجه فرا رسیدن زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی شده باشید میتوانید از هوزینگ فیلتر مرحله اول تصفیه اب خود نگاه کنید . فیلتر مرحله اول املاح درشتی که در آب آشامیدنی به چشم دیده میشوند نظیر شن و ماسه و گل و لای را حذف مینماید و در نتیجه در زمانی که کثیف و اشباع شده از رنگ سفید به رنگ قرمز قهوه ای شبیه به رنگ زنگ لوله در میاید . زمانی که مشاهده کردید کاملا سفیدی این فیلتر از بین رفته زمان تعویض فیلتر مراحل اول دوم و سوم تصفیه آب است .

زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه اب خانگی در تهران با توجه به عمر مفید فیلتر ممبران هر یکسال و نیم الی دو سال است . فیلتر ممبران وظیفه حذف و تصفیه تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا 0,0001 میکرون را دارد و املاحی که حذف مینماید نظیر نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم هستند که بسیار مضر بوده و با چشم نیز در آب دیده نمیشوند . برای بررسی زمان تعویض ممبران میتوان با سختی سنج آب آشامیدنی سختی آب را بررسی نمود و اگر عدد نمایان شده بالای 100 بود زمان تعویض فیلتر اب تصفیه کن فرا رسیده است .

فیلترهای پنجم ششم هفتم و هشتم که به ترتیب فیلتر پست کربن خطی ، فیلتر مینرال معدنی ساز ، فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی و فیلتر اکسیژن ساز غنی سازی اکسیژن در آب تصفیه شده میباشند باید هر یک سال تعویض گردند و مواد داخل این فیلترها پس از گذشت یک سال کاملا به اتمام خواهند رسید . تمام شدن فیلتر پست کربن باعث ایجاد آب تلخ میشود . فیلتر مینرال در صورت اشباع شدن فشار آب آشامیدنی تصفیه شده را کاهش خواهد داد و همچنین سختی آب آشامیدنی tds بیش از حد کاهش پیدا نموده و برای سلامت بدن انسان نیز ضرر دارد . فیلتر های آلکالاین و اکسیژن ساز نیز در صورت اشباع شدن وظایف خود را به خوبی انجام نخواهند داد . برای تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی به صفحه آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید .

دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی که هر کدام به روش اسمز معکوس آب آشامیدنی رو تصفیه میکنند بعد از مدتی هم نیاز به تعویض فیلتر پیدا میکنند . دستگاه تصفیه آب تایوانی پیوریکام نیز از این موضوع مستثنی نبوده و برای استفاده از خدمات تعویض فیلتر این دستگاه آب شیرین کن میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید زیرا ما نمایندگی خدمات پس از فروش تعویض فیلتر این دستگاه در تهران و کرج هستیم . امروز قصد داریم تا به شما نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب پ پ پلی پروپیلن Puricom رو توضیح دهیم تا بتوانید آن را در خانه انجام دهید . این آموزش صرفا برای افراد فنی نیست و اگر دست به آچار هم نیستید میتوانید از آن استفاده کنید اما در نظر بگیرید که کار تعویض فیلتر تصفیه آب دستگاه شما باید به صورتی انجام بگیرد که به دستگاه صدمه وارد نشود . قبلا هم اشاره کرده بودیم که حتی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان هم باید در سر موعدهای مقرر تعویض فیلتر و سرویس گردد تا کیفیت آب آشامیدنی مصرفی شما کاهش پیدا نکند .

معمولا دستگاه های تصفیه آب در تهران و کرج در مرحله اول زود تر از فیلترهای مراحل بعدی کثیف میشوند چون آب آشامیدنی تهران و کرج نا خالصی های بزرگتر از 5 میکرون زیادی دارد و فیلتر pp تصفیه آب cck که برای انواع تصفیه آب خانگی ro مورد استفاده قرار میگیرد توانایی حذف و تصفیه اینگونه املاح را دارد . بنا بر این تعویض زود به زود این فیلتر میتواند عمر مفید دستگاه تصفیه آب شما را افزایش دهد . البته اصول این کار به این صورت است که باید فیلتر مرحله اول دوم سوم با هم به صورت پک جایگزین گردند .

تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب پیوریکام

خب ، ابتدا لوازم مورد نیاز تعویض فیلتر دستگاهتون رو آماده کنید . آچار هوزینگ و یک لگن برای این که آب حاصل از هوزینگ شفاف دستگاه آب تصفیه کن شما در زیر سینک نریزد و کابینت باد نکند . سعی کنید مراحل امن رو رعایت کنید تا به مشکل بر نخورید و ام دی اف شما صدمه نبیند . برای شروع شیر استیل ورودی دستگاه پیوریکام رو ببندید . شیر مخزن پیوریکام رو هم ببندید . سپس با آچار هوزینگ مرحله اول رو باز کنید . اگر به سختی باز میشود یعنی هوزینگ شما رسوب کرده است و زمان تعویض فیلتر دستگاه شما بسیار قبل تر از این تایمی که در حال تعویض نمودن هستید میباشد . سعی کنید از دست کش استفاده کنید تا دست شما در هنگام انجام این کار صدمه نبیند . بعد از باز کردن هوزینگ مرحله اول آب آن و فیلتر کثیف خارج کنید . زیر شیر ظرفشویی داخل هوزینگ را شستشو دهید و فیلتر جدید و نو را جایگزین فیلتر قبلی نمایید .

از عوارض تعویض نکردن سر موقع دستگاه تصفیه آب شما میتوان به خراب شدن فیلترهای مراحل بعدی ، فرسوده شدن شیلنگهای تصفیه آب ، کثیف شدن مخزن تصفیه آب و رسوب گرفتن آب در کتری آب جوش شما اشاره نمود . پس از جایگزین کردن فیلتر جدید در هوزینگ دستگاه تصفیه آب پیوریکام ، هوزینگ را بر خلاف جهتی که باز کرده بودید ببندید . شیر ورودی دستگاه پیوریکام و شیر مخزن آن را باز کنید و از آب آشامیدنی استفاده کنید . برای آب بندی نمودن هوزینگ مرحله اول تصفیه آب پیوریکام پیشنهاد میکنیم از روغن استفاده کنید . با دست کمی روغن به رزوه هوزینگ تصفیه آب بزنید سپس هوزینگ را ببندید . البته هوزینگ دستگاه های تصفیه آب دارای اورینگ هستند اما در مواردی امکان دارد اورینگ دستگاه را آب بندی نکند اگر این اتفاق افتاد و دستگاه شما نشتی کرد میتوانید از روغن استفاده نمایید . آموزش تعویض فیلتر های مراحل بعدی تصفیه آب Puricom را در پست های بعدی ما دنبال نمایید . برای دریافت و خرید اینترنتی فیلتر های تصفیه آب پیوریکام و اطلاع از قیمت فیلتر ها میتوانید با کارشناسان تصفیه آسا ارتباط برقرار نمایید .

وقتی حرف از تصفیه ی آب آشامیدنی به میان میاید اولین چیزی که در ذهنمان تجسم میکنیم فیلتر های دستگاه تصفیه آب است و این سوال که هر مرحله از این فیلترهای دستگاه چه کاری انجام میدهند و عملکرد کلی دستگاه تصفیه آب شما چگونه خواهد بود ؟ فیلتراسیون آب مدل ها و روش های مختلفی دارد و به جرأت میتوان گفت که دستگاه تصفیه آب RO بهترین مدل از این نوع فیلترها را در بر میگیرد و اصولی ترین روش آب آشامیدنی در دنیا میباشد و به همین دلیل جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران و دنیا از سیستم اسمز معکوس بهره میبرد . آب آشامیدنی برای تصفیه شدن باید از چند مرحله فیلتر آب تصفیه گذر کند تا به کیفیت مطلوب و مناسب سختی آب برسد . سلامت ما انسان ها طبعا در گرو آبی که مینوشیم است و این غیر قابل انکار نخواهد بود .

انواع مختلف فیلترهای تصفیه آب خانگی

ادامه مطلب …

ارتباط بین آب آشامیدنی تصفیه شده و آرامش انسان چیست؟ اگر به دنبال یک راه ساده برای دریافت آرامش هستید، این روش را امتحان کنید: یک لیوان آب بنوشید. شاید از نظر شما این مورد بیش از حد آسان باشد، اما همه جا دیده‌اید وقتی دعوا و یا یک مشاجره پیش می‌آید با نوشیدن آب طرفین آرامش بیشتری کسب می‌نمایند و این یک موضوع غیر قابل انکار است. تمام اعضای بدن انسان از جمله مغز ما، به آب نیاز دارد تا به درستی عمل کند. اگر بدن شما بیش از اندازه آب از دست دهد به خوبی کار نمی‌کند و این می‌تواند منجر به افزایش استرس شود.

مطالعات نشان داده‌اند که نوشیدن فقط نیم لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده می‌تواند سطح استرس بدن را به پایین‌ترین سطح خود برساند. آماندا کارلسون، مدیر تغذیه عملکرد ورزشکاران سطح بالا این موضوع را مطرح نموده است.

کورتیزول یکی از هورمون‌های استرس است. استقرار بدن در حالت هیدراته خوب می‌تواند سطوح اضطراب و این هورمون را کاهش دهد. وقتی بدن شما مایعات مورد نیاز را کسب نمی‌کند باید بر روی نوشیدن بیشتر و مداوم آب آشامیدنی تمرکز کنید. اما نه هر آبی! آب آشامیدنی لوله کشی شهری با مضرات بسیار و املاح مضر موجود در آن نمی‌تواند گزینه خوبی برای نوشیدن و رسیدن بدن به سلامتی باشد.

آب قلیایی و استرس

کاهش استرس با دستگاه تصفیه آب تایوانی

اغلب ما با مشکلات روزمره‌ای که داریم و درگیری‌های فکری بسیار زیاد، باعث ترشح هورمون استرس در بدن خواهیم شد و آرامش کمی در مقابل انواع مسائل داریم. اما برای مقابله با این موارد باید آرامش بیشتری داشته باشیم و کمبود آب بدن انسان، یکی از عوامل اصلی افزایش اضطراب و استرس خواهد بود.

در دنیای مدرن امروز، تمام انسان‌ها در معرض استرس هستند. استرس باعث افزایش میزان ضربان قلب می‌شود و این تعریق بدن را نیز افزایش خواهد داد. استفاده از یک دستگاه تصفیه آب تایوانی که آب آشامیدنی روزانه شما را سالم و پاکیزه کند، می‌تواند در کاهش استرس نقش بسیار موثری ایفا نماید. علی الخصوص که اگر دستگاه تصفیه آب قلیایی یا هفت مرحله ای باشد، سطح ph آب آشامیدنی شما افزایش و در نتیجه سطح قلیایی بدن شما نیز افزایش می‌یابد. با نوشیدن مداوم آب آشامیدنی قلیایی Alkaline Water، از خواص آب قلیایی نظیر کاهش وزن، افزایش سطح ایمنی بدن و کاهش سطح هورمون کورتیزول استرس بدن بهره‌مند خواهید شد.

فراموش نکنید که در زمان افزایش اضطراب قطعا نوشیدن آب آشامیدنی را نیز فراموش خواهید کرد، پس سعی کنید با انتخاب بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی و برنامه ریزی برای نوشیدن آب سالم آرامش بیشتری به سادگی کسب نمایید.

کمبود آب بدن باعث افزایش استرس می‌شود و این به مرور زمان یک چرخه‌ی تکراری به وجود می‌آورد. با نوشیدن آب تصفیه شده و استفاده از فواید بهترین تصفیه کننده‌های آب قلیایی می‌توانید این چرخه را بشکنید و اضطراب خود را کاهش دهید. استرس باعث بسیاری عوارض همچون کاهش سطح هیدراته بدن، افزایش ضربان قلب، تهوع، خستگی و سردرد خواهد شد. بنابراین افزایش سطح هیدراته بدن از علل مختلف و ملزومات استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی می‌باشد : بیشتر بخوانید

از کجا بدانیم که بدنمان کم آب شده است؟

ایجاد احساس تشنگی از مشهودترین علائم کمبود آب مورد نیاز بدن انسان است. اگر ادرار شما رنگ تیره و بوی زیادی داشته باشد، کم آب می‌نوشید. اگر آب مورد نیاز بدن شما به میزان کافی تامین شده باشد، ادرار باید بی بو و بی رنگ باشد.

به طور کلی برای دانستن میزان آب مورد نیاز بدن در طول روز اینجا کلیک کنید. اگر در آب و هوای گرم زندگی می‌کنید و همچنین ورزشکار هستید و زیاد تمرین می‌کنید، جزو کسانی هستید که باید بیشترین آب آشامیدنی را بنوشید. اگر در آب و هوای سرد زندگی می‌کنید و عمدتا انسان آرامی هستید، به آب آشامیدنی کمتری نیاز دارید.

مصرف آب مورد نیاز بدن در هر روز

در اینجا نکاتی برای مصرف آب مورد نیاز بدن در هر روز اشاره می‌کنیم که می‌توانید به میزان لازم از دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی خود مصرف نموده و بهترین نتیجه را برای سلامتی خود دریافت کنید:

استفاده از یک قمقمه ورزشی می‌تواند حتی زمانی که خانه نیستید آب مورد نیاز بدن شما را تامین کند. وقتی به خانه رسیدید دستگاه تصفیه آب تایوانی شما، آماده خدمت رسانی است. سعی کنید همیشه یک لیوان آب تصفیه شده از دستگاه تصفیه کننده خود روی میز کارتان داشته باشید و بلافاصله پس از نوشیدن آن لیوان را مجددا از دستگاه آب تصفیه کن خود پر کنید. این موضوع باعث می‌شود کم کم ولی مداوم آب بدن خود را تامین نمایید. یک شیشه آب آشامیدنی در کنار تخت خواب خود قرار دهید، بسیاری از ما پس از بیدار شدن از خواب احساس تشنگی می‌کنیم. نوشیدن آب سرد اول روز توصیه نمی‌شود اما آب آشامیدنی با دمای معمولی در اول روز بسیار مفید است. به جای نوشیدن نوشابه یا فنجان قهوه که باعث کاهش و از دست دادن آب بدن خواهد شد، از یک لیوان آب تصفیه شده دستگاه تصفیه آب استفاده نمایید تا هم آبی سالم نوشیده باشید و هم مضرات آب تصفیه نشده را پشت سر گذاشته باشید. سعی کنید مداوم آب بنوشید. در یک لحظه، نوشیدن آب زیاد برای سلامت شما مضر است.

در آخر اگر احساس می‌کنید در مکان‌های خاصی تحت فشار استرس قرار خواهید گرفت، مثلا سر یک کلاس درس، سر کار و یا هر جای دیگر، بدانید استفاده از یک بطری آب آشامیدنی گرفته شده از بهترین دستگاه های تصفیه آب در ایران می‌تواند به افزایش آرامش بدن شما کمک شایانی نماید.

خرید یک تصفیه کننده آب آشامیدنی کار ساده‌ای نیست، زیرا مارک‌ها و برندهای بسیاری در بازار تهران و کرج البرز وجود دارد. اما شرکت تصفیه آسا، واردکننده و عرضه کننده انواع دستگاه تایوانی اصل بهترین گزینه‌ها را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کند و خدمات بسیار ویژه‌ای هم برای فروش اینترنتی این دستگاه‌های تصفیه آب اسمز معکوس در نظر گرفته است. برای مشاهده محصولات می‌توانید به صفحه اصلی شرکت تصفیه آسا مراجعه نمایید و با کارشناسان فروش ما جهت راهنمایی برای خرید دستگاه تماس حاصل فرمایید.

منبع: webmd