طبعا مهمترین بخش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی را فیلتر این دستگاه ها تشکیل میدهد . دستگاه تصفیه آب سافت واتر Soft Water نیز در انواع مختلف سه مرحله ای ، شش مرحله ای و هفت مرحله ای فیلترهایی دارد که دارای عمر مفیدی بوده و نیاز به تعویض فیلتر نیز دارند . از عوارض عوض نکردن فیلتر تصفیه آب میتوان به کاهش عمر مفید دستگاه تصفیه آب شما و کثیف شدن آب آشامیدنی خروجی شما اشاره نمود .

شرکت تصفیه آسا با بهره گیری از بهترین فیلتر های تایوانی دستگاه تصفیه آب و تکنسین های فنی متخصص آماده ارائه خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب شما در تهران و البرز بوده و از بزرگترین مراکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج میباشد . جهت اطلاع از هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب Soft Water و دریافت خدمات با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water

ادامه مطلب …

برای داشتن یک زندگی سالم و بدن سالم تر ، آب آشامیدنی برای همه موجودات زنده به خصوص انسان ها یک ضرورت و لزوم است . ضروری تر از نوشیدن آب آشامیدنی ، نوشیدن یک آب آشامیدنی سالم و معدنی ضروری تر است که تنها خروجی یک دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان مینروا میتواند این کیفیت بالای آب آشامیدنی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد . آب آشامیدنی بهترین حلال انواع مواد محلول است که توانایی حل کردن هر ماده ای مانند مواد شیمیایی ، آلاینده های آلوده نظیر نیترات و کلر و… در خود را دارد .

مصرف مداوم آب آشامیدنی لوله کشی شهری که سرشار از انواع املاح مضر است میتواند تهدیدی برای سلامتی شما عزیزان باشد . آب آشامیدنی حاوی بسیاری از باکتری ها ، ویروس ها و سایز میکرو ارگانیسم هاست و در صورت مصرف مداوم آب ناسالم میتواند منجر به بیماری هایی در داخل و بیرون از بدن شما شود . اگر چه شاید فکر کنید آب آشامیدنی لوله کشی شهری تصفیه شده است اما تصفیه کامل آب در سطح شهرها هزینه های هنگفت داشته و این موضوع بر روی آب آشامیدنی انجام نمیگردد و همچنان آب آشامیدنی حاوی آلاینده های مضر بسیاریست .

ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

ادامه مطلب …

اگر به صورت مداوم اقدام به نوشیدن آب معدنی بطری هستید ، دلایل متعددی برای جلوگیری از این کار وجود دارد . اگر شما عزیزان در مورد سلامت خود و خانواده شما نگران هستید و یا اگر نگران سلامتی سیاره زمین هستید که به سلامت همه ما بستگی دارد ، این مطلب را مطالعه نمایید .

در اینجا چند دلیل وجود دارد که باید نوشیدن آب آشامیدنی بطری پلاستیکی را متوقف کنید :

 • قیمت آب معدنی بطری تقریبا 1000 برابر آب آشامیدنی تصفیه شده است

آب آشامیدنی معدنی که در بطری های پلاستیکی به فروش میرسد کاملا معدنی نیست و در واقع تنها 25 درصد از آبهای معدنی موجود در بازار ایران ، آب معدنی است . بله بسیاری از شرکت ها با استفاده از نور ماوراء بنفش آب لوله کشی شهری را تصفیه نموده و کیفیت آن را بهبود می دهند و چندین برابر آب شهری به شما میفروشند . در حالی که با استفاده از انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، میتوان آب آشامیدنی تصفیه شده و به صورت تمام مدت 24 ساعته در اختیار داشته باشید پس این بسیار مقرون به صرفه تر و بهتر است .

فقط به این علت که لیبل روی بطری پلاستیکی آب معدنی ، یک کوه آب معدنی را نشان میدهد آب داخل آن بکر و معدنی و بهترین آب آشامیدنی در دنیا نخواهد شد .

مقاله Readers Digest در مورد مطالعات نشان داده است که نمونه های آب معدنی بطری پلاستیکی می تواند شامل فتالات ، میکروب ها ، بنزن و آرسنیک باشد . این در صورتی است که بسیاری از آب معدنی ها ، حتی بهترین سختی آب برای آشامیدن را نیز رعایت نمی کنند .

حاشیه سود در بطری پلاستیکی آب بسیار زیاد است این در حالی است که بسیاری از مناطق واقعا استاندارد بهداشت جهانی آب آشامیدنی را اجرا نمی کنند ، پس بسیار عاقلانه تر است که آب آشامیدنی لوله کشی شهری خود را به کمک بهترین آب تصفیه کن خانگی فیلتر یا تمیز نمایید . با یک دستگاه تصفیه آب تایوانی ، میتوانید علاوه بر رساندن آب آشامیدنی به حد مجاز سختی آب آشامیدنی طبق استاندارد بین المللی NSF ، آب آشامیدنی را شیرین نموده و حتی آن را یونیزه قلیایی کنید .

مضرات بطری پلاستیکی یکبار مصرف ادامه مطلب …

 • ارسال رایگان به سراسر کشور

 • نصب رایگان در تهران و البرز

 • 12 ماه گارانتی طلایی قطعات

 • پشتیبانی مادام العمر

 • پرداخت در محل و پس از نصب دستگاه تصفیه آب

 • اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب CCK UF Fragile

قیمت : 500,000 تومان

قیمت با تخفیف فروش ویژه : ناموجود

جهت مشاوره رایگان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید ( پاسخگویی 24 ساعته ) :

306 14 774 021
فرخی 294 51 51 0912
104 49 45 0910

ادامه مطلب …

داشتن فرزند یک تجربه شاد و پربار است، اما می‌تواند بر روی بدن شما تاثیر بگذارد. مواد غذایی که قبل و در دوران بارداری مصرف می‌کنید و همچنین بعد از دوران بارداری، بسیار مهم هستند. یکی از مهم‌ترین چیزهایی که می‌توانید برای خود و کودکتان انجام دهید، این است که بدن خود را با آب آشامیدنی هیدراته نگه دارید. در دوران بارداری، نسبت به زمانی که باردار نیستید، باید آب آشامیدنی بیشتری بنوشید. میزان آب مورد نیاز بدن در دوران بارداری را مطالعه نمایید.

مزایای آب آشامیدنی قلیایی در بارداری

همه ما از مزایای آب آشامیدنی تصفیه شده و مزایای سلامتی آب اطلاع داریم، اما نوع آبی که می‌نوشید می‌تواند کاملا روی سلامت شما و سلامت نوزاد شما تاثیر بگذارید. شما باید آب قلیایی بنوشید تا سطح ph بدن خود را قلیایی نگه دارید. پیشنهاد می‌کنیم آب قلیایی چیست را مطالعه نمایید تا با این نوع آب آشامیدنی آشنا گردید. اگر بدن شما به جای حالت قلیایی در حالت اسیدی باشد، می‌تواند به مشکلات زیادی منجر شود مانند:

 • ایجاد ضایعات جامد مانند کلسترول و اضافه وزن، اسیدهای چرب، اسید اوریک و سنگ کلیه.
 • اسیدیته بیش از حد سبب افزایش غلظت خون می‌شود که گردش خون شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
 • اسیدی بودن بدن در دوران بارداری می‌تواند باعث متورم شدن پاها و بدن شما گردد و این شرایط خطرناک است.
 • هنگامی که شما حامله هستید، ممکن است دچار دیابت بارداری شوید. آب قلیایی و دیابت، دشمن هم هستند و آب یونیزه قلیایی می‌تواند از دیابت دوران بارداری جلوگیری نماید.

مزایای آب آشامیدنی قلیایی در دوران بارداری

تغییرات بدن انسان در دوران بارداری

در دوران بارداری بدن شما تغییرات زیادی می‌کند. اینجا به تعدادی از آنها اشاره می‌نماییم:

 • بسیاری از مواد معدنی قلیایی بدن خود را برای تغذیه جنین از دست می‌دهید.
 • هنگامی که این مواد غذایی قلیایی به سوخت و سوز می‌رسند، به زباله‌های اسیدی تبدیل می‌گردند.
 • از آنجایی که رگ‌های خونی بدن شما به نوزاد متصل نیستند، نوزاد از طریق جفت تغذیه می‌کند. در نتیجه بدن شما مواد معدنی قلیایی را از طریق جفت از دست می‌دهد، بنابراین مواد معدنی قلیایی برای خنثی کردن ضایعات اسیدی بدن نوزاد هستند و به نوبه خود خون شما به سرعت اسیدی می‌شود.
 • در تحقیقات عمده در ژاپن، پزشکان کشف کردند که اسیدیته علت اصلی کسل بودن انسان در اول صبح است. نوشیدن آب قلیایی در دوران بارداری شما را شاداب‌تر نموده و در اول صبح احساس کسلی شما از بین می‌رود.
 • برخی زنان باردار تغییرات جسمی خواهند داشت که باعث پیری زودرس خواهند شد. آب قلیایی با شفاف سازی پوست و ایجاد سلول‌های جدید پوستی از این موضوع جلوگیری می‌کند.
 • مصرف آب آشامیدنی یونیزه قلیایی می‌تواند باعث جلوگیری از تولد کودک شما با بیماری زردی گردد.

در دوران بارداری چقدر آب بخوریم؟

قبل از حاملگی و حین حاملگی، آب آشامیدنی بیشتری بنوشید. یک بانوی باردار در زمان بارداری باید 1.5 برابر مصرف مورد نیاز بدن در حالت عادی آب آشامیدنی قلیایی بنوشد. آب قلیایی کمک می‌کند تا ذخایر بدن خود را در طول دوران بارداری حفظ نمایید. از نوشیدن مایعاتی که مواد معدنی بدنتان را دفع می‌نمایند، مانند کافئین و الکل اجتناب نمایید. به هیچ عنوان سیگار نکشید، ورزش کافی داشته باشید و یک رژیم قلیایی سالم داشته باشید.

مزایای آب قلیایی برای کاهش وزن را دست کم نگیرید با توجه به افزایش وزن در دوران بارداری و اضافه وزن بعد از بارداری و برای جلوگیری از مشکلات اضافه وزن، از آب آشامیدنی یونیزه استفاده نمایید. آب قلیایی کمک می‌کند تا مطئمن باشید که یک کودک سالم و شاداب به دنیا خواهید آورد و نوزاد را از هرگونه بیماری نظیر زردی حفظ می‌کند.

نگه داشتن بدن شما در حالت قلیایی، به سلامتی و طول عمر نه تنها برای شما، بلکه برای کودکتان نیز کمک می‌نماید. آب قلیایی و سرطان دشمن هم هستند و انواع سلول‌های سرطانی نمی‌تواند در محیط قلیایی رشد کنند. با یک رژیم دقیق و تمرین کافی برای برنامه ریزی نوشیدن آب به صورت مداوم و در ساعات مناسب، بدن شما قلیایی مانده و حفظ خواهد شد. آب تصفیه شده قلیایی سلامت قرن جدید است، از مزایای آن غافل نشوید.

چگونه آب قلیایی درست کنیم؟

شاید بتوانید در خانه آب قلیایی یونیزه درست کنید، اما این راه حل مناسبی برای نوشیدن آب قلیایی نیست چون قطعا خسته خواهید شد و درست کردن آب آشامیدنی قلیایی در خانه را کنار خواهید گذاشت. گزینه بهتری وجود دارد و آن استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی است که یک تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی بوده و به سادگی در تمام طول شبانه روز آب آشامیدنی طبق استاندارد جهانی بهداشت به شما عزیزان تحویل خواهد داد. ضمن این که می‌توانید همیشه آب آشامیدنی قلیایی در اختیار داشته باشید. جهت اطلاعات بیشتر راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را مطالعه نمایید.

منبع: greenhealthtechnologies

روزه داری و نخوردن غذا در یک بازه زمانی خاص در حال تبدیل شده به یک راه محبوب برای کاهش وزن و لاغری است. همچنین در تحقیقات به عنوان راهی برای پایین آورن وزن انسان پیشنهاد شده است.

اصولی نبودن رژیم لاغری و کاهش وزن، ریسک و خطر ابتلا به بیماری‌های مزمن و کاهش عمر را افزایش می‌دهد. یک نکته بزرگ برای روزه داری و نخوردن غذا در مدت زمان طولانی، این است که مصرف نکردن مواد غذایی به خودی خود باعث اسیدی شدن خون بدن می‌شود و اصطلاحا اسیدوز ناشتا ایجاد می‌کند؛ وضعیتی که pH خون بدن را سریعا به سطح نا امن کاهش می‌دهد. اسیدوز در بدن می‌توانید منجر به رفلکس معده، تهوع و سوزش معده گردد و دیگر اثرات مضر ناشی از اشتباه بودن رژیم غذایی را در پی دارد.

بهترین آب برای رژیم لاغری

آب قلیایی بهترین آب آشامیدنی در دنیا برای روزه گرفتن و گرفتن رژیم کاهش وزن است، زیرا می‌توانید pH خون را 40 تا 70 درصد از حالت اسیدی خارج کند. همچنین پپسین pepsin، آنزیمی است که سوزش دردناک ناشی از رفلکس اسید معده را باعث می‌شود، را آب قلیایی در بدن کاهش می‌دهد. با انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین مارک تصفیه آب خانگی در ایران می‌توانید همیشه و به صورت 24 ساعته آب قلیایی یونیزه در اختیار داشته باشید.

آب قلیایی و رژیم لاغری کاهش وزن

چگونه آب آشامیدنی باعث کاهش وزن می‌گردد

در رژیم لاغری آب آشامیدنی، شما فقط آب می‌نوشید. اگر بدون نظارت پزشک رژیم لاغری با آب گرفته‌اید، بدانید این رژیم باید نهایتا 24 ساعت باشد و هر 24 ساعت از مواد غذایی که چربی ساز نیستند استفاده نمایید. روزهایی که قصد گرفتن رژیم کاهش وزن آب آشامیدنی را دارید، باید دقت نمایید که سطح انرژی کمی در آن روز خواهید داشت، پس توجه کنید که روزهایی را انتخاب نمایید که بتوانید فعالیت‌های بدنی خود را در حداقل‌ترین حالت ممکن نگه دارید. سعی کنید در این روزها رانندگی نکنید چون انرژی کم شما امکان ایجاد حس خواب آلودگی را چند برابر می‌کند.

برای گرفتن رژیم لاغری، کم کم میزان وعده‌های غذایی خود را از روزهای قبل کاهش دهید. در صورت احساس ناخوشی یا خستگی، صبحانه را از وعده غذایی خود حذف نکنید و هنگام نوشیدن آب آشامیدنی حتما مقدار زیادی آب قلیایی بنوشید. در رژیم لاغری با آب، باید روزانه حدود 3 لیتر آب بنوشید.

پس از رژیم آب خود، باید غذاهای کوچک و غذاهایی که سریع هضم می‌شوند مانند سوپ، فیله مرغ و… میل نمایید. پس از کاهش وزن خود و رسیدن به وزن ایده آل، به وعده غذایی معمولی ولی کمتر از گذشته و به اندازه کافی خود بپردازید. پر خوری عامل بیماری و افزایش وزن است.

فواید نوشیدن آب قلیایی برای رژیم لاغری کاهش وزن

کاهش حالت اسیدی خون: هنگامی که با رژیم لاغری، سطح pH خون شما به حالت اسیدی ناشی از ناشتا بودن تبدیل می‌گردد، آب قلیایی شده می‌توانید pH خون شما را افزایش دهد. اسیدی بودن خون یک وضعیت موقت است، اما از آنجایی که در مقاله آب قلیایی و سرطان گفتیم سلول‌های سرطان در محیط اسیدی رشد می‌کنند، پس باید از این جور مشکلات جلوگیری کرد. بدن انسان می‌تواند حالت اسیدی خون را جبران کند، اما این جبران سطح کلسیم بدن شما را کاهش داده و دچار درد مفاصل و استخوان‌ها خواهید شد. مصرف آب قلیایی باعث محافظت از استخوان‌ها شده و حالت اسیدی خون را نیز قلیایی یونیزه می‌نماید.

رفلکس اسیدی معده را متوقف کنید: اگر شما یک دستگاه تصفیه آب که آب تصفیه شده قلیایی در اختیارتان قرار می‌دهد ندارید، احتمالا رفلکس اسید معده را تجربه می‌کنید. این در حالی است که از آب آشامیدنی لوله کشی شهری که سرشار از املاح مضر است، استفاده می‌نمایید. رفلکس معده یک عارضه جانبی ناخواسته است، که آب قلیایی شده با غیر فعال کردن پپسین می‌تواند این آنزیم را در معده کاهش داده تا سوزش رفلکس معده را احساس نکنید.

سم زدایی: قلیایی شدن آب آشامیدنی بدن شما را بسیار سریع‌تر از آب معدنی یا آب معمولی هیدراته می‌کند. در حالی که روزه می‌گیرید، می‌توانید بدن خود را تا حد ممکن از سموم محافظت نمایید. pH قلیایی آب آشامیدنی، باعث می‌شود که کلیه‌های شما به طور موثر سمومی مانند فلوراید و فلزات سنگین را از بین ببرند.

در زمان رژیم لاغری چه کاری انجام دهیم؟

با توجه به این که در رژیم کاهش وزن، احساس خستگی و کم انرژی بودن می‌کنید، بنابراین برنامه‌ای برای استراحت زیاد، اجتناب از تمرین و فعالیت شدید و نوشیدن مقدار زیادی آب قلیایی داشته باشید. شما باید در رژیم خود آب بیشتری نسبت به حالت معمولی بنوشید، زیرا 20 تا 30 درصد آب مصرفی روزانه بدن شما از مواد غذایی بدست می‌آید و در زمان رژیم نمی‌توانید غذا بخورید و باید این میزان آب جایگزین شود.

توجه کنید: طبیعی است که احساس سرگیجه در هنگام رژیم لاغری داشته باشید، بنابراین مراقب باشید که اتفاق بدی برای شما رخ ندهد. اگر احساس کردید بیش از اندازه در رژیم خود ضعیف شده‌اید به پزشک تغذیه مراجعه کنید.

افرادی که نباید رژیم لاغری بگیرند

برخی از افراد باید از رژیم غذایی خودداری نمایند. اگر به هر دلیلی تحت مراقبت پزشک هستید، حتما قبل از شروع رژیم کاهش وزن با پزشک خود مشورت کنید. اگر بیش از 65 یا کمتر از 18 سال سن دارید قبل از شروع لاغری با پزشک خود مشورت نمایید. علاوه بر اینها افراد زیر هرگز نباید رژیم لاغری بگیرند:

 • افراد مبتلا به بیماری‌های گوارشی
 • افراد لاغر و بیش از حد کم وزن
 • زنان باردار و زنان شیرده
 • افرادی که مشکل قلب دارند
 • کسانی که دیابت دارند
 • افراد مبتلا به میگرن کنترل نشده
 • بانوان در زمان عادت ماهانه

بهترین کار این است که هر کسی قبل از شروع رژیم لاغری با آب آشامیدنی و برای اولین بار، با دکتر متخصص خود صحبت نماید. پزشک شما می‌‌تواند توصیه‌های خاصی کند که شما را قادر می‌سازد تا بیشتر از رژیم لاغری آب آشامیدنی خود نتیجه بگیرید.

برای دریافت بهترین نتیجه از آب قلیایی دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای را استفاده نمایید

در طول زمان رژیم لاغری آب، باید روزانه حدود 3 لیتر آب قلیایی مصرف نمایید. یک دستگاه تصفیه آب قلیایی ایده آل‌ترین و بهترین مدل تولید آب آشامیدنی قلیایی در خانه است، زیرا شما می‌توانید طبق نیاز خود از آب قلیایی هر ساعت از شبانه روز استفاده نمایید و آن را بنوشید. دستگاه تصفیه آب قلیایی، استانداردترین سختی آب برای آشامیدن و بهترین آب قلیایی را به شما ارائه می‌دهد.

بدن انسان در حالت ناشتا در اسیدی‌ترین وضعیت خود قرار دارد، که با نوشیدن آب آشامیدنی قلیایی به آسانی می‌توانید سطح قلیایی بودن بدن خود را افزایش دهید. آب قلیایی موجود در فروشگاه‌ها، آنقدر که یک دستگاه تصفیه 7 مرحله ای به قلیایی کردن آب آشامیدنی می‌پردازد، قوی نیست؛ پس بهترین انتخاب خرید دستگاه تصفیه آب قلیایی است. جهت اطلاعات بیشتر راجع به انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی و عملکرد انواع فیلتر تصفیه آب می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید.

منبع: designerwater

طبق تحقیقات فواید نوشیدن آب قلیایی برای بیماری مغزی بسیار امیدوار کننده است . نتایج مطالعات در سال 2011 تحت عنوان ” اثرات نوروپاتولوژیک کاهش آب الکترولیز حاوی هیدروژن مولکولی و نانو ذرات ” نشان می دهد که ” برای پیشگیری و کاهش بیماری های نوروژنیک انسان به علت استرس ، اکسیداسیون و تولید فضای بدن در حالت آنتی اکیدان مفید است “

شاید برایتان قابل تصور نباشد ولی به سادگی با تغییر نوع آب آشامیدنی خود قادر به محافظت از انواع اختلالات مغزی همچون آلزایمر ، پارکینسون و… هستید .

استرس اکسیداتیو به سلول های مغز یکی از عوال مهم در بیماری های مرتبط با بیماری های عصبی مثل آلزایمر و جنون است و تا همین اواخر گزینه های متعددی برای جلوگیری از آسیب اکسداتیو به مغز وجود داشت . اما در حال حاضر امیدی که وجود دارد این است که یک مطالعه جدید اخیرا در مجله پزشکی اکسیداتیو Oxidative ، آب آشامیدنی قلیایی یونیزه در آزمایش ها در کاهش و حتی جلوگیری از آسیب اکسیداتیو به سلول های مغز بسیار موثر است .

آب آشامیدنی قلیایی و بافت سلول های مغزی

چگونه اکسیداتیو به سلول های مغز و DNA بدن انسان آسیب میزند

استرس اکسیداتیو Oxidative Stress شرایطی است که سلول ها و DNA آنها توسط گونه های اکسیژن واکنشی ( ROS ) و گونه های واکنشی نیتروژن ( RNS ) مورد حمله و صدمه قرار می گیرند . هنگامی که سم زدایی بدن و سیستم های آنتی اکسیدانی قلیایی به تولید ROS و RNS بدن میپردازند ، استرس اکسیداتیو کاهش میباشد . استرس اکسیداتیو از مواد جانبی اکسیژن میباشد . همانطور که بدن شما برای زنده ماندن نیاز به اکسیژن دارد ، ROS و RNS مواد جانبی اکسیژن هستند که باید محافظت شوند تا آسیب نبینند . به طور معمول سیستم ایمنی بدن قادر به جلوگیری از صدمه دیدن ROS و RNS هستند . اما زمانی که سن ما تغییر میکند ، تغییرات سیستم های آنتی اکسیدان و سم زدایی بدن کاهش میابد و با چیزهای دیگری نظیر بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران که قادر به قلیایی نمودن و آنتی اکسیدان کردن آب است باید سیستم ایمنی بدن را تقویت نمود .

آسیب های ناشی از پیری و عصبی شدن هنگامی رخ میدهد که ROS و RNS و RNA و DNA بدن انسان در دیواره سلولی آسیب میبینند . استرس اکسیداتیو از کمبود پروتئین بدن ایجاد شده و با افزایش پروتئین بدن میتوان از آسیب های اکسیداتیو محافظت نمود . با کاهش پروتئین و تلومر ها ، آسیب در طول زمان افزایش می یابد و باعث پیری و رشد بیماری می شود .

آسیب پذیرترین بخش بدن به ضررهای اکسیداتیو مغز انسان است

مغز انسان مسئول مصرف بیش از 20 درصد اکسیژن بدن است ، به این معنی که مغز مقدار زیادی ROS و RNS تولید می کند . این یعنی بالاترین غلظت اکسیدان های مضر در مغز یافت می شود و آنتی اکسیدان های سنتی برای جلوگیری از آسیب دیدن مغز نمیتوانند از شما محافظت کنند .

خون در مغز انسان از باقی سیستم گردش خون بدن جداست و طبیعتا با رژیم مدرن ما انسان ها در خون مواد مضری وجود دارند که قبل از وارد شدن به مغز انسان باید از آنها جلوگیری شود . متاسفانه ، بدن انسان از ورود آنتی بیوتیک ها نیز به ورود مغز انسان جلوگیری می کنند ، بنابراین نمی توانند مانع آسیب اکسیدانی شوند .

آب قلیایی یونیزه از انواع مشکلات مغزی جلوگیری میکند

تحقیقات نشان داده که آب قلیایی به عنوان یک درمان و جلوگیری کننده برای آسیب اکسیدانی مغز علائم مثبتی نشان داده است . آب قلیایی میتواند از طریق سلول های خون به مغز وارد شود . آب قلیایی یونیزه شده ، توسط یک دستگاه تصفیه آب تایوانی خانگی ، بیش از هر آب آشامیدنی قلیایی دیگری خواص و فواید دارد زیرا این آب سرشار از پروتئین نیز بوده و تمام املاح مضر آن حذف شده است تا بهترین آب آشامیدنی دنیا در اختیار شما قرار گیرد . آب قلیایی حاوی غلظت بالایی از مولکول هیدروژن است که سرشار از ROS نیز هست . از آنجا که آب قلیایی میتواند از راه خون به مغز ورود پیدا کند و یک آنتی اکسیدان بسیار قوی نیز هست ، راه ایده آل برای حفاظت و آنتی اکسیداتیو در مغز انسان به شمار می رود .

آیا میدانید ؟ مکمل های آب قلیایی آنتی اکسیدان که در فروشگاه ها خرید و فروش می شوند در سطح نرمال و استاندارد قلیایی نیستند و نمیتوانند از راه خون به مغز انسان وارد شوند بنابر این خواص آنتی اکسیدانی آب قلیایی برای مغز شما بی فایده خواهد بود در حالی که آب قلیایی تولید شده توسط بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی استاندارد در ایران در بهترین شرایط تولید میگردد و به راحتی از سلولهای مغزی محافظت مینماید .

آب قلیایی یونیزه از مرگ سلولی مغز جلوگیری مینماید

آب قلیایی نشان داده است که طبق مطالعات یکی از قوی ترین و فراوان ترین ROS ها در بدن انسان است . پراکسید هیدروژن ، از دو اتم هیدروژن و دو اتم اکسیژن ساخته شده است و فرمول شیمیایی آن H2O2 است . در آزمایشات سازمان جهانی بهداشت NSF ، آب قلیایی قادر به جلوگیری از مرگ سلوله بوده و وقتی سلول های مغز در معرض پراکسید هیدروژن قرار میگیرند تقویت شده و جان تازه ای میگیرند . پیگیری این آزمایش روی موش ها این موضوع و نتیجه مثبت آن ها تایید نمود . موش ها با مصرف آب یونیزه قلیایی سطح استرس اکسیداتیو را در بافت مغزی کاهش دادند . بر اساس این آزمایش ، نشان داده شد که آب آشامیدنی قلیایی از مشکلات مغزی جلوگیری میکند و سلول های مغز انسان را تقویت مینماید .

آب قلیایی و بیماری آلزایمر و جنون

تحقیقات اولیه نشان داده است که از نظر پزشکان آب قلیایی به عنوان عامل عصبی محافظت کننده در آزمایش های انسانی نیز نتایج مثبتی داشته است . تا به امروز هیچ درمانی برای عوامل اکسیدانی مغز موثر نبوده اما آب قلیایی یونیزه با افزایش سطح pH بدن در برابر آسیب های مغزی و صدمه دیدن بافت مغزی نیز محافظت مینماید . برای مطالعه بیشتر راجع به آب قلیایی میتوانید مقاله های زیر را مطالعه نمایید :

چگونه آب قلیایی درست کنیم ؟

تولید و درست نمودن آب آشامیدنی قلیایی با چند روش امکان پذیر است اول این که میتوان آب قلیایی یونیزه شده از فروشگاه ها خریداری نمود . از آنجایی که آب قلیایی سلامت قرن جدید است در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد ، فیلتر قلیایی کننده آب تعبیه شده که میتوان با استفاده از بهترین مارک ها و برند ها همیشه آب آشامیدنی قلیایی در اختیار داشته باشید .

توجه نمایید که درست کردن آب قلیایی با انواع آب شیرین کن خانگی نظیر تصفیه آب 8 مرحله ای مینروا ، تصفیه آب 7 مرحله ای مینروا ، تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا تایوانی ، دستگاه تصفیه آب CCK و دستگاه تصفیه آب سافت واتر یا تصفیه آب آکوا بهترین و استانداردترین آب آشامیدنی را در اختیار خواهید داشت که علاوه بر حذف و تصفیه ی املاح مضر ، آب را یونیزه Ionized Water نیز می نماید .

منبع: designerwater

هر چند فاضلاب های منابع مختلف شهری و صنعتی دارای انواع آلاینده های شیمیایی و میکروبی هستند اما در طی فرآیندهای مختلف قسمت زیادی از این آلاینده ها حذف میشوند . به همین دلیل فاضلاب ها جزء منابع آب تجدید پذیر بوده و پتانسیل استفاده ی مجدد را دارا هستند . میتوان با یک دستگاه تصفیه آب ماورا بنفش یو وی دار ، آب چاه یا فاضلاب را به آب آشامیدنی تبدیل نمود اما کیفیت فیلتر تصفیه آب در تصفیه فاضلاب بسیار مهم است زیرا استفاده از دستگاه تصفیه آب تایوانی با توجه به سابقه طولانی مدت تولید انواع تصفیه آب خانگی در کشور تایوان ، بهترین گزینه برای تصفیه ی آب فاضلاب شهری میباشد . آب فاضلاب همچون آب چاه دارای میکروب و انگل است که پس از تصفیه ی کامل آب آشامیدنی میتوان آن را به بهترین سختی آب برای آشامیدن رساند اما این در صورتی اتفاق خواهد افتاد که از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران استفاده نموده و با لامپ یو وی uv تصفیه آب خانگی به انگل زدایی و میکروب زدایی آب پرداخت ، به همین جهت این دستگاه ها دستگاه تصفیه آب چاه خانگی نیز نامیده میشوند .

فاضلاب ها را معمولا از نقاط تولید به وسیله جریان ثقل در کانال های زیر زمینی به تصفیه خانه منتقل و پس از تصفیه دفع می نمایند . تا کنون روش های متعددی برای رفع بسیاری از مشکلات آلودگی فاضلاب ها ابداع شده است . این روش ها عبارت اند از :

 • تصفیه فیزیکی
 • تصفیه بیولوژیکی
 • تصفیه شیمیایی
 • تصفیه پیشرفته

روش تصفیه فاضلاب و دستگاه تصفیه خانگی آب هشت مرحله ای
ادامه مطلب …

کیفیت آب های مورد نیاز برای مصارف خاص به ندرت با اختصاصات آب های طبیعی مطابقت میکند . آب آشامیدنی آبی است زلال ، خنک ، بی رنگ ، بی بو و بی مزه ی خاص و عاری از عوامل بیماری زا و سمی . چنین آبی در طبیعت نادر است و اگر چشمه هایی وجود داشته باشند که آب آن ها پاک و ناخالص باشد کفاف شرب مردم را نمیکند و ضمنا انسان هم به طور مستقیم و غیر مستقیم باعث آلودگی آب های طبیعی می شود . آب مصرفی هر صنعت نیز باید دارای مشخصات خاص باشد تا به دستگاه ها زیان وارد نشده و محصولات تولیدی کیفیت مورد نظر بدست آید . آب های سطحی تصفیه ی بیشتری از آب های زیر زمینی لازم دارند .

به طور کلی آب های زیر زمینی برای حفظ سلامتی جامعه حداقل باید ضد عفونی شوند ولی برخی از آنها به تصفیه ی بیشتری نیاز دارند تا سختی آنها کاهش یافته یا آهن و سایر ترکیبات که باعث ایجاد لکه ، رنگ ، مزه و بو میشوند از آب خارج گردند . آب های سطحی علاوه بر ارگانیزم های بیماری زا حاوی کدورت ، موجودات آبزی مانند آلگ ها و فاضلاب های منازل هستند که با روش صحیح و مناسب تصفیه ، از آنها باید خارج شوند . آب های سطحی یا زیر زمینی اغلب حاوی ناخالصی هایی بوده یا مشخصات نامطلوب دارند که تصفیه آب لوله کشی شهری توان پاک سازی آنها را ندارد . این آلاینده ها نظیر نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم املاح مضر سرطان زایی هستند که در تصفیه خانه شهر ، تصفیه نمیشوند و تنها به کمک انواع دستگاه تصفیه آب خانگی که به روش اسمز معکوس آب آشامیدنی را تصفیه میکنند میتوان این آب ها را کاملا با استاندارد سختی آب برای آشامیدن مطابقت داد . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاع از انواع دستگاه تصفیه آب و قیمت دستگاه تصفیه آب ، راهنمای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را مطالعه نمایید .

تصفیه آب چیست
ادامه مطلب …

آیا واقعا یک چیز ساده همچون آب آشامیدنی قلیایی یونیزه از بروز سرطان جلوگیری میکند ؟ یک تحقیق و بررسی روز افزون به وضوح نشان می دهد که آب قلیایی کلیدی برای جلوگیری از ایجاد و بروز سرطان در بدن انسان است . اگر شما عزیزان در مورد سلامت آینده خود نگران هستید ، پیشنهاد میکنیم فواید نوشیدن آب قلیایی یونیزه شده برای جلوگیری از بروز سرطان را در ادامه مطالعه نمایید .

آب قلیایی یونیزه و سرطان

ادامه مطلب …