قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی اقساطی در تهران و کرج

این روز ها از هر پزشک طب مدرن و سنتی که سوال کنید ، آب آشامیدنی سالم را عامل سلامتی و آب تصفیه نشده و کثیف را عامل انواع بیماری های روز دنیا میدانند . همین همواره عامل بیشتر شدن دلایل استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی شده و در واقع به یک ضرورت تبدیل شده تا یک مُد . انواع دستگاه های تصفیه آب تایوانی شرکت تصفیه آسا به صورت اقساطی هم در استان تهران و کرج به فروش میرسند . قاعدتا برخی عزیزان امکان خرید نقدی یا تمایل به خرید نقدی این دستگاه های آب شیرین کن را ندارند که میتوانند با شرایط بسیار مناسب از بورس فروش دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا به تهیه ی یک دستگاه خوب بپردازند .

شرایط فروش تصفیه آب خانگی به صورت اقساطی به این شیوه است که با توجه به خدمات نصب و ارسال رایگان در تهران و کرج میتوانید به آسانی دستگاه تصفیه مناسب و مورد نظر خود را با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان تصفیه آسا و مشاهده محصولات تصفیه آب شرکت تصفیه آسا انتخاب نمایید . البته قبل از آن پیشنهاد میکنیم راهنمای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را مطالعه کنید . سپس پس از نصب دستگاه در محل مورد نظر شما چک و سند مربوط به خرید اقساطی خود را به تکنسین فنی تحویل دهید . این یعنی یک خرید اینترنتی مطمئن ، تنها با یک تلفن با کارشناسان تصفیه آسا 02177414306 تماس بگیرید .

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی اقساطی

” اطلاعات بیشتر “

قیمت فروش نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در کرج

ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب این روز ها بر کسی پوشیده نیست . به خصوص شهرهای صنعتی همچون تهران و استان کرج که آب آشامیدنی آنها در تصفیه خانه های فاضلاب تصفیه میگردد اما نه آنطور که باید و بسیاری از املاح مضری همچون نیترات در آب آشامیدنی باقی میمانند که ضررهای جبران ناپذیری نیز دارند . شرکت تصفیه آسا مفتخر است که بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی را با خدمات نصب و ارسال رایگان در تهران و کرج به شما عزیزان عرضه مینماید . این روزها وقتی به فکر خرید چیزی می افتیم دنبال بورس فروش آن میگردیم و علاوه بر آن با وجود امکان سفارش تلفنی و خرید اینترنتی تصفیه آب همه چیز آسان تر از آن شده که فکرش را کنید .

طبیعتا برای تهیه جدیدترین دستگاه های تصفیه آب خانگی نیاز به اطلاعاتی نیز دارید . یک آب شیرین کن خوب ، آب آشامیدنی را ابتدا کاملا تصفیه کرده تا عاری از هر گونه املاحی شود و سپس املاح مفید آن را بر میگرداند . طبق بررسی های انجام گرفته توسط کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا ، سختی آب آشامیدنی در کرج البرز در حدود 250 به بالاست که این عددی بسیار مضر است چون سختی استاندارد آب آشامیدنی باید عددی زیر 100 باشد و بالای 300 بودن آن نیز به نوعی حالت اورژانسی دارد . برای مشاوره رایگان انتخاب یک دستگاه تصفیه مناسب کرج میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا ارتباط برقرار نمایید .

قیمت فروش نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در کرج

” اطلاعات بیشتر “

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water + آموزش تصویری

طبعا مهمترین بخش انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی را فیلتر این دستگاه ها تشکیل میدهد . دستگاه تصفیه آب سافت واتر Soft Water نیز در انواع مختلف سه مرحله ای ، شش مرحله ای و هفت مرحله ای فیلترهایی دارد که دارای عمر مفیدی بوده و نیاز به تعویض فیلتر نیز دارند . از عوارض عوض نکردن فیلتر تصفیه آب میتوان به کاهش عمر مفید دستگاه تصفیه آب شما و کثیف شدن آب آشامیدنی خروجی شما اشاره نمود .

شرکت تصفیه آسا با بهره گیری از بهترین فیلتر های تایوانی دستگاه تصفیه آب و تکنسین های فنی متخصص آماده ارائه خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما در تهران و البرز بوده و از بزرگترین مراکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج میباشد . جهت اطلاع از هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب Soft Water و دریافت خدمات با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water

” اطلاعات بیشتر “

دلایل ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

برای داشتن یک زندگی سالم و بدن سالم تر ، آب آشامیدنی برای همه موجودات زنده به خصوص انسان ها یک ضرورت و لزوم است . ضروری تر از نوشیدن آب آشامیدنی ، نوشیدن یک آب آشامیدنی سالم و معدنی ضروری تر است . آب آشامیدنی بهترین حلال انواع مواد محلول است که توانایی حل کردن هر ماده ای مانند مواد شیمیایی ، آلاینده های آلوده نظیر نیترات و کلر و… در خود را دارد .

مصرف مداوم آب آشامیدنی لوله کشی شهری که سرشار از انواع املاح مضر است میتواند تهدیدی برای سلامتی شما عزیزان باشد . آب آشامیدنی حاوی بسیاری از باکتری ها ، ویروس ها و سایز میکرو ارگانیسم هاست و در صورت مصرف مداوم آب ناسالم میتواند منجر به بیماری هایی در داخل و بیرون از بدن شما شود . اگر چه شاید فکر کنید آب آشامیدنی لوله کشی شهری تصفیه شده است اما تصفیه کامل آب در سطح شهرها هزینه های هنگفت داشته و این موضوع بر روی آب آشامیدنی انجام نمیگردد و همچنان آب آشامیدنی حاوی آلاینده های مضر بسیاریست .

ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

” اطلاعات بیشتر “

علت تلخی آب تصفیه شده دستگاه تصفیه آب خانگی چیست

آب آشامیدنی مایع شگفت انگیزی است . ماده ای که تمایل دارد مواد شیمیایی ، نمک ، فلز ، میکروب ها ، ناخالصی ها و غیره را که در تماس با آب آشامیدنی قرار دارند در خود حل کند . آبی که در لوله های لوله کشی شهری وجود دارد سرشار از این گونه میکروب هاست ولی با کلر زنی و استفاده از برخی حلال های شیمیایی طعم بهتری به خود میگیرد . اما آب تصفیه شده با عاری بودن از هر گونه آلودگی امکان تلخ شدن و طعم بد هم دارد . علت تلخی آب تصفیه شده را در موارد مختلف و با طعم های متفاوت بررسی میکنیم .

اگر شما از سیستم دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در خانه استفاده میکنید ، دلایل بسیاری برای طعم بد آب تصفیه شده و یا بوی بد آب آشامیدنی تصفیه شده وجود دارد . امکان دارد یکی از علل آن غلظت بالای فلزی باشد که در لوله های لوله کشی قدیمی وجود دارد و یا مواد شیمیایی مورد استفاده برای کلر زنی در تصفیه خانه های شهری . در زیر برخی از طعم هایی که برخی افراد در هنگام نوشیدن آب تصفیه شده متوجه آن شده اند بیان کردیم :

  • بو و طعم فلزی از آهن ، آرسنیک و جیوه
  • کلر در تصفیه آب همانند بوی کلر آب لوله کشی شهری
  • بوی خاک و خاکستر و طعم ماندگی در آب تصفیه شده
  • بو و طعم بد تخم مرغ فاسد

خبر خوب این است که این بو و طعم تلخ آب تصفیه شده میتواند حذف شده و به حالت مطلوب برگردد . در ادامه ما به علل تلخی آب و روش حل مشکل طعم و بو بد آب تصفیه شده میپردازیم .

علت تلخی آب تصفیه شده

” اطلاعات بیشتر “

مضرات بطری پلاستیکی یکبار مصرف آب معدنی

اگر به صورت مداوم اقدام به نوشیدن آب معدنی بطری هستید ، دلایل متعددی برای جلوگیری از این کار وجود دارد . اگر شما عزیزان در مورد سلامت خود و خانواده شما نگران هستید و یا اگر نگران سلامتی سیاره زمین هستید که به سلامت همه ما بستگی دارد ، این مطلب را مطالعه نمایید .

در اینجا چند دلیل وجود دارد که باید نوشیدن آب آشامیدنی بطری پلاستیکی را متوقف کنید :

  • قیمت آب معدنی بطری تقریبا 1000 برابر آب آشامیدنی تصفیه شده است

آب آشامیدنی معدنی که در بطری های پلاستیکی به فروش میرسد کاملا معدنی نیست و در واقع تنها 25 درصد از آبهای معدنی موجود در بازار ایران ، آب معدنی است . بله بسیاری از شرکت ها با استفاده از نور ماوراء بنفش آب لوله کشی شهری را تصفیه نموده و کیفیت آن را بهبود می دهند و چندین برابر آب شهری به شما میفروشند . در حالی که با استفاده از انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، میتوان آب آشامیدنی تصفیه شده و به صورت تمام مدت 24 ساعته در اختیار داشته باشید پس این بسیار مقرون به صرفه تر و بهتر است .

فقط به این علت که لیبل روی بطری پلاستیکی آب معدنی ، یک کوه آب معدنی را نشان میدهد آب داخل آن بکر و معدنی و بهترین آب آشامیدنی در دنیا نخواهد شد .

مقاله Readers Digest در مورد مطالعات نشان داده است که نمونه های آب معدنی بطری پلاستیکی می تواند شامل فتالات ، میکروب ها ، بنزن و آرسنیک باشد . این در صورتی است که بسیاری از آب معدنی ها ، حتی بهترین سختی آب برای آشامیدن را نیز رعایت نمی کنند .

حاشیه سود در بطری پلاستیکی آب بسیار زیاد است این در حالی است که بسیاری از مناطق واقعا استاندارد بهداشت جهانی آب آشامیدنی را اجرا نمی کنند ، پس بسیار عاقلانه تر است که آب آشامیدنی لوله کشی شهری خود را به کمک بهترین آب تصفیه کن خانگی فیلتر یا تمیز نمایید . با یک دستگاه تصفیه آب تایوانی ، میتوانید علاوه بر رساندن آب آشامیدنی به حد مجاز سختی آب آشامیدنی طبق استاندارد بین المللی NSF ، آب آشامیدنی را شیرین نموده و حتی آن را یونیزه قلیایی کنید .

مضرات بطری پلاستیکی یکبار مصرف

” اطلاعات بیشتر “