همه ما از فواید نوشیدن آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان با خبریم و می‌دانیم که 70 درصد وزن بدن انسان را آب تشکیل می‌دهد؛ البته این مقدار، بر اساس سن، جنسیت، شرایط محیطی و … متغییر است. حجم آب موجود در بدن انسان در افراد مختلف متغییر بوده و جالب است بدانید بیشترین حجم آب در بدن کودکان است و 78 درصد از وزن بدن آنها را تشکیل می‌دهد. پس این مایع حیات، در سلامتی انسان نقش بسزایی دارد. اما، جالب است بدانید اگر آب آشامیدنی سالم و عاری از املاح مضر مصرف نکنید، علاوه بر انواع بیماری‌هایی که می‌تواند به بدن شما از سمت آب آشامیدنی سرایت کند، پوست و زیبایی ظاهری را نیز از دست می‌دهید. استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران می‌تواند آب آشامیدنی مصرفی روزانه شما عزیزان را به بهترین سختی آب برای آشامیدن برساند و این انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ro است، که توانایی حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی را دارد. نیترات در آب آشامیدنی مضرترین ذره موجود در آب است که این دستگاه‌ها حتی به دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات نیز مشهور هستند.

فواید آب تصفیه شده برای پوست

انسان بدون غذا می‌تواند تا چندین روز، بلکه تا یک ماه هم زنده بماند، اما بدون آب نهایتا تا سه روز می‌تواند ادامه دهد؛ ضمن این که میزان مورد نیاز مصرف روزانه بدن انسان از آب آشامیدنی، روزی 8 هشت لیوان است و این 8 لیوان می‌تواند در صورت فعالیت بدنی زیاد یا در صورتی که در زیر نور آفتاب قرار گرفته باشید تا 12 لیوان نیز پیشروی کند.

بیشتر بخوانید: فواید نوشیدن 8 لیوان آب آشامیدنی تصفیه شده در طول روز

نوشیدن صحیح آب آشامیدنی سالم در طول روز، علاوه بر سلامت داخلی بدن، می‌تواند تاثیر زیادی نیز روی سلامت خارجی یعنی پوست صورت و بدن شما بگذارد و این یکی از فواید نوشیدن آب تصفیه شده است که باعث شفاف و جوان سازی پوست صورت می‌گردد. اما چرا باید آب تصفیه شده بخوریم؟ در ادامه چند مورد دیگر از فواید نوشیدن آب تصفیه شده برای پوست را عنوان خواهیم کرد:

فواید نوشیدن آب تصفیه شده

ادامه مطلب …

تی دی اس TDS یا همان سختی آب ، مخفف کلمه انگلیسی “Total Solids Dissolved” است به معنی “کل مواد جامد حل شده” و این مقدار تست سختی ، اندازه گیری تمام املاح معدنی و ارگانیک حل شده در آب میباشد . بیشتر مواد معدنی موجود در آب ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم هستند . این املاح به میزان معینی باید در آب آشامیدنی وجود داشته باشند و برای سلامت بدن مناسب است اما زمانی که سطح این املاح از حد مجاز بیشتر میشود موجب نگرانی است و نیاز به حذف میزانی از آن بوجود میاید که میتوان با دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس املاح مضر داخل آب آشامیدنی را حذف نمود . جهت اطلاع از سختی نرمال آب ، میتوانید مقاله سختی آب چقدر باید باشد را مطالعه نمایید .

برای بررسی و تست میزان سختی آب میتوانید از دستگاه تی دی اس متر استفاده نمایید که به صورت پرتابل و دیجیتالی به شما سختی آب آشامیدنی را نشان میدهد . در آزمایشگاه ها برای تست سختی آب از صفحه های تست آزمایش استفاده مینمایند .

استفاده از تی دی اس متر پرتابل به آسانی امکان پذیر است . کافیست شیر تصفیه آب و یا شیر بهداشتی ظرفشویی را باز نموده و به میزان یک لیوان آب بردارید . تی دی اس متر را روشن کنید و داخل لیوان آب قرار دهید ( تا مفتول های آهنی ) سپس عددی که TDS متر نشان داد را مشاهده نمایید . عدد نشان داده شده سختی آب مدنظر شماست .

TDS مخفف چیست

عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی در کاهش تی دی اس TDS آب چیست

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی که به حذف تصفیه ی آب آشامیدنی میپردازند باید قادر به حذف املاح مضر آب آشامیدنی تا 0,0001 میکرون باشند . سختی یا تی دی اس آب تنها با املاح بسیار ریزی که با چشم دیده نمیشوند بالا و یا پایین خواهند بود . پس نتیجه میگیریم که تفاوت دستگاه تصفیه آب مخزن دار و بدون مخزن کاملا باید در این مورد باشد که بتواند سختی آب را کاهش دهد . برای مثال یک دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات قادر به حذف ریز ترین ذرات مضر آب آشامیدنی میباشد چون نیترات بسیار مضر و سرطان زا بوده و سطح آن در آب آشامیدنی مناسب سلامت بدن انسان باید به کمترین میزان خود برسد . این موضوع کاملا باید بررسی شود به همین جهت پس از قیمت دستگاه تصفیه آب باید حتما از تکنسین فنی درخواست کنید تا سختی آب آشامیدنی را بررسی کرده و زیر عدد 100 که نرمال و استاندارد برای بدن انسان است به شما تحویل دهد . بسیاری از عزیزان فکر میکنند چون روی دستگاه تصفیه آب خانگی عکس پرچم آمریکا قرار دارد یک دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی کیفیت بسیار بالایی دارد ، توجه نمایید که انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس موجود در بازار ایران دارای پرچم آمریکا هستند زیرا تکنولوژی حذف املاح ریزی همچون نیترات و نیتریت متعلق به این کشور است و تنها این دستگاه ها تحت لیسانس آن کشور و در تایوان تولید میشوند . البته توجه نمایید که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی موجود در بازار ایران تایوانی است و این موضوع در بسیاری از کشور های دیگر نیز صدق میکند و تنها به این خاطر است که کشور تایوان مهد تولیدات انواع دستگاه تصفیه اب خانگی نیمه صنعتی و صنعتی است و این دستگاه ها به سراسر جهان صادر خواهند شد . فیلتر تصفیه آب به کار رفته در این دستگاه های زیر سینکی تصفیه اب ساخت کشور آمریکا است و به دستگاه تصفیه آب خانگی RO به روش اسمز معکوس مشهور هستند .

برای انتخاب بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی حتما به پمپ و مخزن دار بودن دستگاه توجه کنید و سیستم اسمز معکوس آن را نیز پس از نصب توسط تکنسین فنی و با دستگاه سختی سنج بررسی کنید ، یک دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل باید همیشه سختی آب آشامیدنی تصفیه شده را زیر عدد 100 نگهدارد و این کیفیت آب آشامیدنی در صورت تعویض فیلتر تصفیه آب در موعد های مقرر میتواند تا 2 سال به صورت ثابت و با بهترین سختی در اختیار شما قرار بگیرد و پس از گذشتن 2 سال تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب را انجام خواهید داد که پیشنهاد میکنیم این کار را خودتان انجام ندهید ، میتوانید از آموزش های موجود در سایت همچون تعویض فیلتر تصفیه آب CCK یا تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر بهره بگیرید . به این نکته توجه کنید که حتی اگر شما به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز بپردازید در صورت عوض نکردن به موقع فیلترها کیفیت مطلوبی از آب آشامیدنی تصفیه شده دریافت نخواهید کرد پس بعد از دریافت قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی خانگی و انتخاب تصفیه اب مورد نظر خود به خدمات پس از فروش آن نیز توجه کنید ، حتی میتوانید از بهترین شرکت ها و مراکز فروش تصفیه آب در تهران و کرج بهره بگیرید که هم دارای خدمات خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب هستند و هم پس از نصب و ارسال رایگان ، زمان تعویض فیلتر تصفیه آب شما را نیز به شما یاد آوری خواهند نمود تا تی دی اس آب بالا تر از حد نرمال نرود .

برای کاهش سختی آب تعویض 3 فیلتر پایین نمیتواند به دستگاه آب تصفیه کن خانگی شما کمکی کند اما دیر عوض کردن 3 فیلتر پیش تصفیه میتواند به ممبران مرحله چهارم صدمه وارد کند و در صورت صدمه دیدن فیلتر ممبران هم کیفیت آب کاهش پیدا میکند و هم از عمر مفید آب شیرین کن خانگی شما کاسته خواهد شد .

همه ما به خوبی میدانیم که آب آشامیدنی تصفیه شده با سنگ کلیه رابطه عکس دارد و هر چه از آب آشامیدنی سالم تری استفاده نماییم کمتر به سنگ کلیه دچار میشویم . اما حقیقتا سنگ کلیه چیست ؟ و راه درمان سنگ کلیه چه روش هایی است ؟ آیا دستگاه تصفیه آب و سنگ کلیه رابطه عکس با هم دارند و میشود از دستگاه تصفیه آب تایوانی خانگی به عنوان بهترین روش جلوگیری از سنگ کلیه نام برد ؟

سنگ کلیه توده های کوچکی از نمک ها و مواد معدنی هستند که در داخل کلیه تشکیل می شوند و ممکن است از دستگاه ادراری عبور کنند . سنگهای کلیه از اندازه یک گلوله به اندازه یک توپ پینگ پنگ متفاوت اند . علائم و نشانه های سنگ کلیه عبارتند از : خون در ادرار و درد در شکم ، کشاله ران یا پهلو . حدود 5 درصد از مردم دنیا در طول عمر خود به سنگ کلیه دچار میشوند .

علت سنگ کلیه چیست مردان زنان باردار نوزادان کودکان

علت سنگ کلیه چیست ؟

علت سنگ کلیه در نوزادان ، علت سنگ کلیه در مردان و حتی در طب سنتی متفاوت است اما اینجا علل اصلی و علمی سنگ کلیه را شرح میدهیم . کلیه سطوح مایع ، مواد معدنی ، نمک و سایر مواد موجود در بدن را تنظیم می کند . هنگامی که تعادل این ترکیبات تغییر می کند ، سنگ کلیه ممکن است شکل بگیرد . چهار نوع سنگ کلیه وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند . اسید اوریک و سیستین دو ترکیب هستند که ممکن است سنگ کلیه را تشکیل دهند . عوامل شناخته شده برای افزایش خطر ابتلا به سنگ کلیه عبارتند از : کم آبی بدن ، سابقه خانوادگی ، ژنتیک و وجود شرایط خاص پزشکی . داشتن یک یا چند عضو خانواده با سابقه سنگ کلیه ، خطر ابتلا به این بیماری را افزایش می دهد.

تاریخچه سنگ کلیه سنگ مثانه

تاریخچه سنگ کلیه

چه کسانی احتمال ابتلا به سنگ کلیه را دارند ؟

میزان افرادی که سنگ کلیه دارند ، در ایالات متحده رو به افزایش است . دلایل این روند ناشناخته است . شیوع سنگ کلیه در اواخر دهه 1970 به میزان 3.8٪ بود . در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 این تعداد به 5.2٪ افزایش یافت . قومیت قفقازی و جنسیت مردانه با میزان بالای سنگ کلیه ارتباط دارند . بدن برخی مردان از سن 40 تا 70 سالگی به تشکیل سنگ کلیه و بزرگ شدن آن میپردازد . سنگ کلیه در زنان بیشتر از 50 سالگی اتفاق میافتد . بدن فردی که از یک سنگ کلیه رنج می برد ، احتمال بیشتری برای ایجاد سنگهای کلیه بیشتر را دارد . افرادی که دچار کم آبی نباشند و یا در منطقه ای زندگی میکنند که آب آشامیدنی سالم تر با املاح بزرگتر از 5 میکرون یعنی همان رسوباتی که با چشم دیده میشوند در آب کمتر باشد و یا از تصفیه آب خانگی و آب تصفیه شده استفاده میکنند احتمال ابتلا به سنگ کلیه را در خود و خانواده خود تا 95 درصد کاهش میدهند . فیلتر تصفیه آب در مرحله اول تمام املاح درشت که با چشم دیده میشوند و موجب سنگ کلیه نیز هستند را حذف و تسفیه مینماید .

علائم سنگ کلیه در مردان زنان کودکان چیست

علائم سنگ کلیه چیست ؟

بسیاری از سنگهای کلیه بدون درد هستند تا از کلیه ، پایین آمده و به سنگ مثانه تبدیل شوند . بسته به اندازه سنگ ، حرکت سنگ از طریق دستگاه ادراری می تواند درد شدید را با شروع ناگهانی ایجاد کند . افرادی که سنگ های کلیوی دارند اغلب درد را به حالتی مشقت بار و به صورت تیر کشیدن کلیه و کمر توصیف میکنند . کمر ، شکم ، و پهلوها ، قسمت های مکرر درد و گرفتگی است و از علائم سنگ کلیه محسوب میگردد . کسانی که سنگ کلیه دارند ممکن است خون را در ادرار خود ببینند . تب و لرز زمانی وجود دارد که عفونت وجود دارد . در صورت بروز این علائم ، درمان فوری را دنبال نمایید .

بهترین روش تشخیص سنگ کلیه

سنگ کلیه چگونه تشخیص داده میشود ؟

سنگ کلیه با حذف سایر علل احتمالی درد شکمی و علائم مرتبط با آن تشخیص داده می شود . آزمایش های تصویر برداری شامل یک اشعه ایکس به نام KUB ( کلیه ، مثانه ) یا یک سی تی اسکن سیلیکونی اغلب برای تایید تشخیص سنگ های کلیوی استفاده می شود . اگر چه میزان نوردهی تابش اشعه ایکل در ارتباط با این آزمایش ها حداقل است ، اما سنگ کلیه در زنان باردار باعث میشود از این مورد آزمایش به جهت ضررهایی که برای نوزاد وجود دارد اجتناب گردد . در این موارد ، ممکن است اولتراسوند برای تشخیص سنگ کلیه استفاده شود .

بهترین روش درمان سنگ کلیه چیست

درمان سنگ کلیه چیست ؟

اکثر افراد مبتلا به سنگ کلیه قادر به دفع سنگ کلیه به مدت 48 ساعت با نوشیدن زیاد مایعات و آب آشامیدنی هستند . حال اگر نوشیدن آب آشامیدنی به صورت تصفیه شده و از دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس نیز باشد علاوه بر بهترین روش درمان سنگ کلیه یک راه جهت پیشگیری از سنگ کلیه در آینده را نیز استفاده خواهید کرد زیرا سیستم اسمز معکوس آب را به صورت کاملا مقطر درمیاورد و بعد املاح مفیدی که مورد نیاز بدن هستند به آب می افزاید .

این تصفیه آب کامل از ورود املاح بزرگ و ابتلا به سنگ کلیه جلوگیری میکند . داروهای ضد درد مسکن می توانند ناراحتی را کاهش دهند . سنگ کوچکتر ، احتمال بیشتری دارد تا بدون دارو و درمان دفع شود . سنگ کلیه درمان طب سنتی ، گیاهی و طبیعی دارد . عوامل دیگری که بر توانایی دفع سنگ تاثیر می گذارند شامل بارداری ، اندازه پروستات و جثه بیمار می باشد .

سنگهایی که 9 میلیمتر یا بزرگتر هستند معمولا به خودشان از راه ادرار دفع نمیشوند و نیاز به راه های درمانی دارند . سنگهایی که 5 میلیمتر هستند ، شانس 20 درصد برای عبور از راه مثانه و از طریق ادرار را دارند ، در حالی که 80 درصد از سنگهایی که اندازه 4 میلیمتر دارند ، امکان عبور مثانه را ندارند . بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران که با تکنولوژی اسمز معکوس عمل مینماید حتی به دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات نیز مشهور است .

نیترات یکی از املاح بسیار ریز در آب آشامیدنی است که سرطان زا بوده و تنها برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان میتوانند این ماده بسیار مضر را حذف و پاکیزه نمایند .

درمان سنگ کلیه با دستگاه سنگ شکن

درمان سنگ کلیه هایی که خودشان دفع نمیشوند چیست ؟

لیتوتریپسی Lithotripsy یک روش است که با استفاده از امواج شوک برای شکستن سنگ کلیه به قطعات کوچکتر استفاده میکند تا قطعات کوچکتر به صورت ادرار از مثانه دفع شوند . دستگاه مورد استفاده برای این روش یک لیتوتریپتر Lithotripter نامیده می شود . سنگ کلیه همچنین می تواند از طریق جراحی برداشته شود . نفرولیتوتومی پوستی percutaneous nephrolithotomy یک روش است که در آن سنگ کلیه توسط یک برش کوچک در پوست برداشته می شود . سنگ کلیه ممکن است با یک اورئوسکوپ نیز از طریق مجرای مثانه به مثانه منتقل شود.

بهترین روش پیشگیری جلوگیری از سنگ کلیه

روش های پیشگیری از سنگ کلیه چیست ؟

بهترین راه برای جلوگیری از سنگ کلیه ، جلوگیری از شایع ترین علت سنگ کلیه یعنی کم آبی بدن است . وقتی که ادرار شما روشن و بی رنگ است ، به اندازه کافی هیدراته می شوید یعنی آب آشامیدنی مورد نیاز بدن شما کافی است . همچنین اجتناب از آب گریپ فروت Grapefruit از سنگ کلیه جلوگیری میکند . اکثر مردم باید در طول روز بین 8 تا 10 لیوان آب آشامیدنی بنوشند . در نظر داشته باشید که آب مورد نیاز بدن در طول روز نیز اگر از منابع ناسالم تامین شود به تشدید سنگ کلیه و بروز سنگ کلیه کمک میکند ، بهترین و سالم ترین آب آشامیدنی برای سلامت بدن آب آشامیدنی تصفیه شده با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس میباشد که دستگاه های تصفیه آب خانگی که با این روش به فعالیت و تصفیه آب آشامیدنی میپردازند در جلوگیری و پیشگیری از سنگ کلیه در مردان زنان نوزادان و کودکان ، نقش موثر فراوانی دارند . از بهترین این دستگاه ها تصفیه آب سی سی کا بوده که میتوانید در صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب CCK مشخصات این دستگاه تایوانی اصل را مشاهده نمایید .

زیرا ، فیلتر مرحله اول این دستگاه ها به حذف ذراتی که با چشم دیده میشوند مانند شن و ماسه و گل و لای که در آب آشامیدنی شهری به وفور دیده میشود میپردازد . این اولین قدم برای جلوگیری از سنگ کلیه است و فیلترهای مراحل بعدی نیز هر کدام با توجه به عملکرد خود از سنگ کلیه و بسیاری بیماری هایی که از راه آب آشامیدنی ایجاد میشوند پیشگیری میکنند . جهت مشاوره راجع به قیمت دستگاه تصفیه آب و یا اطلاعات بیشتر راجع به این دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید . همچنین شما میتوانید به خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی بپردازید . توجه کنید تصفیه آسا مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران بوده و بهترین گزینه ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد .

درمان سنگ کلیه دکتر خیراندیش

علائم سنگ کلیه که قابل کنترل هستند

رژیم غذایی در برخی موارد از عاملان بروز و ابتلا به سنگ کلیه است . متخصص تغذیه می تواند مواد غذایی را برای کاهش خطر ابتلا به سنگ کلیه توصیه کند . بیشتر از مقدار توصیه شده از ویتامین D ، ویتامین C ، نمک ، پروتئین و غذاهای حاوی اگزالات بالا ( سبزیجات سبز تیره ) ممکن است خطر تشکیل سنگ کلیه را افزایش دهند . خوردن غذاهای کم پروتئین ، رژیم کم سدیم با کلسیم کافی ، احتمال ایجاد سنگ کلیه را کاهش می دهد .

عوامل علت سنگ کلیه در مردان زنان کودکان Kidney Stone

 در مورد عوامل خطرناک سنگ کلیه که می توانید کنترل کنید ، بیشتر بدانید

وزن بیش از حذف با ابتلا به سنگ کلیه رابطه مستقیم دارد . در یک مطالعه ، افزایش وزن از اوایل بزرگسالی با افزایش خطر ایجاد سنگ در ارتباط است . عوامل دیگر مرتبط با خطر سنگ کلیه عبارت اند از : دور کمر و شاخص توده بدنی بالا (BMI) . عدم فعالیت فیزیکی ممکن است خطر ابتلا به سنگ کلیه Kidney Stone را افزایش دهد . بعضی از داروها مانند استازولامید (Diamox) و وینینوویر (Crixivan) موجب تشکیل سنگ کلیه میگردند .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و درمان سنگ کلیه آب آشامیدنی

بهترین راه حل پیشگیری و دفع سنگ کلیه چیست ؟

نتیجه گیری مبحث بالا نشان میدهد که با توجه به این که شایع ترین علت بروز و ابتلا به سنگ کلیه در مردان زنان کودکان ، همه و همه کم آبی بدن است ، نوشیدن آب آشامیدنی مهم ترین و بهترین روش پیشگیری از سنگ کلیه میباشد اما نوشیدن آب نیز اگر ناسالم باشد این موضوع را افزایش میشدهد . پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی است که در شش مرحله ، هفت مرحله یا هشت مرحله آب را به طور کامل تصفیه و تمیز میکند و شما را در جلوگیری از بسیاری از بیماری ها بخصوص سنگ کلیه یاری مینماید . جهت مشاوره بیشتر راجع به راهنمایی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی خوب مناسب جلوگیری از سنگ کلیه با ما تماس حاصل فرمایید . شرکت تصفیه ایران آسا TasfiyeAsa بهترین تصفیه آب خانگی مورد نیاز برای سلامت بدن شما عزیزان را ارائه میدهد .

رفرنس :

https://www.medicinenet.com/kidney_stones/article.htm

استاندارد TDS آب آشامیدنی ، یا سختی آب آشامیدنی مناسب برای سلامت بدن عددی است که تعیین کننده میزان املاح مفید و مضر داخل آب است . اما برای تمام خریداران یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس این سوال پیش میاید که میزان مطلوب و مناسب سختی آب و TDS جهت آشامیدن چقدر است؟ در اینجا به شما توضیحات مفصلی راجع به آب آشامیدنی خواهیم داد با ما باشید . آب مصرفی ما میتواند به صورت آشامیدنی استفاده شود یا برای شستشو و پخت و پز ، اگر در حالت استاندارد و نرمال نباشد و استاندارد هایی نظیر سختی آب EC استاندارد بی المللی اروپا را نداشته باشد میتواند ضررهای بسیار و حتی جبران ناپذیری داشته باشد . اول از همه این را عرض کنم که تی دی اس آب یا سختی آب را بوسیله یک سختی سنج یا tds متر بررسی میکنیم و تی دی اس متر ها به چند دسته دستی خانگی ، صنعتی و برقی متصل به دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس تقسیم میشوند که مدل پر مصرف آنها تی دی اس متر دستی خانگی است که تمام کارشناسان نصب تصفیه آسا از این دستگاه استفاده میکنند .

تی دی اس آب شهری لیست سختی آب شهرهای ایران سختی آب تصفیه چقدر باید باشد

واحد تست سختی آب آشامیدنی PPM یعنی میلی گرم در لیتر است که عدد استاندارد سختی آب آشامیدنی برای سلامت انسان بین 30 تا 90 PPM است . این را در نظر بگیرید که بالاتر بودن این عدد و فراتر رفتن آن از 300 PPM به علت مواد بسیار زیاد مضر مانند نیترات نیتریت و آرسنیک ، باعث ایجاد سرطان در انسان میگردد و یک دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات یا به اصطلاح یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس میتواند با فیلتر تصفیه آب ممبران اسمزی تمام املاح بسیار ریز آب آشامیدنی را

عکسی که مشاهده مینمایید یک تی دی اس متر داخل آب آشامیدنی شهری است که با سنجش سختی آب توسط این دستگاه تست سختی آب ، مشاهده مینمایید که تی دی اس آب عدد 419 PPM را نشان میدهد !

عددی که بسیار مضر و بیماری زا میباشد ، علت این موضوع آن است که مواد محلول مضر در آب بسیار بالاتر از حد مجاز سختی آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان است . همین موضوع روزانه ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی را بیشتر و بیشتر میکند .

حال به ترتیب مراحل انواع فیلتر آب به شما کاهش سختی آب آشامیدنی تصفیه شده را توضیح میدهیم :

فیلتر مرحله اول ، پلی پروپیلن ، در کاهش سختی آب نقش نسبتا موثری دارد ، املاح درشتی که همگی با چشم دیده میشوند باعث افزایش سختی آب شده و همچنین این املاح که شن و ماسه و گل و لای هستند ، باعث رسوب در کلیه شده و سنگ کلیه بوجود میاورند پس آب تصفیه شده از سنگ کلیه به خوبی جلوگیری میکند .

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو و کربن بلاک ، به حذف کلر از آب آشامیدنی میپردازد ، کلر داخل آب آشامیدنی بسیار زیاد است که نام تجاری آن وایتکس میباشد . یکی از علت های ریزش مو در خانم ها و آقایان ، کلر در آب مورد مصرف برای شستشو میباشد . علاوه بر اینها پس از کلر زنی در آب آشامیدنی توسط تصفیه خانه های شهر ، باید کلر از آب حذف و جذب گردد که این موضوع هزینه هنگفتی برای تصفیه خانه های عظیم الجثه دارد ، پس میتوان با بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی به حذف کلر از آب آشامیدنی کمک نمود .

همچنین کلر باعث بیمار شدن ماهی های آکواریوم میشود و در مورد گسترده باعث مرگ ماهی های آب شور و شیرین یک آکواریوم خانگی خواهد شد که وجود یک دستگاه تصفیه آب مناسب آکواریوم که به از بین بردن کلر از آب آکواریوم بپردازد برای آکواریوم بازان حرفه ای ، موضوعی حیاتیست .

ممبران ، فیلتر چهارم تصفیه آب ، در صورتی که اصلی و بسیار ریز بافت باشد ، تمام املاح مضر آب را تا 0,0001 میکرون حذف مینماید . نیترات ، نیتریت و آرسنیک از املاحی هستند که داخل آب به هیچ عنوان با چشم دیده نمیشوند ولی در لیوان آب عکس روبرو بسیار زیاد هستند که سختی آب به 419 رسیده است . این املاح مضرترین املاح داخل آب بشمار میروند و ممبران خانگی تصفیه آب نیترات نیتریت و آرسنیک آب را به بهترین روش تصفیه آب یعنی اسمز معکوس آر او RO از آب حذف مینماید .

تا مرحله چهارم ، بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به کاهش سختی آب میپردازد و از این مرحله به بعد یعنی پنجمین مرحله تصفیه آب که پست کربن است ، به بهبود بو و طعم آب میپردازد که این باعث افزایش تی دی اس نخواهد شد . اما ، مینرال تصفیه آب به افزایش سختی آب آشامیدنی کمک شایانی میکند چون بعد از فیلتر مرحله چهارم سختی آب به قدری کاهش پیدا کرده که برای بدن مضر خواهد بود و مینرال ، به حفظ املاح معدنی مفید در آب مانند کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات میپردازد .

فیلتر مرحله هفتم در دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای تصفیه آب خانگی ، فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی است که باعث افزایش پ هاش PH آب و رفتن به سمت قلیایی شدن یعنی عددی مثبت 7 میشود و در افزایش یا کاهش سختی آب آشامیدنی تاثیر بخصوصی ندارد . نام فیلتر یونیزه کننده آب فیلتر آلکالاین است که به تازگی وارد فضای انواع دستگاه های تصفیه آب شده است و میتوان گفت جزو پرفروش ترین دستگاه ها نیز هست و بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی ، دستگاه تصفیه آب CCK است که میتوانید در صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب CCK ، مشخصات فنی و نحوه خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی را مشاهده نمایید .

اگر میخواهید از آب آشامیدنی خود به بهترین نحو و سالم ترین حالت استفاده نمایید پیشنهاد ما انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای یا هفت مرحله ای است که سلامت شما را تضمین میکند . اغلب سوال میکنند که آب معدنی بهتر است یا آب تصفیه شده در پاسخ میتوان گفت که هم هزینه خرید برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی نسبت به خرید مداوم آب معدنی بسیار مقرون به صرفه تر است و هم خیلی از آب معدنی هایی که این روزها روانه ی بازار میشوند ، واقعا معدنی و مناسب سلامت بدن نیستند در صورتی که یک آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس ، با تست سختی آب میتواند به شما این اطمینان را بدهد که آبی پاکیزه مینوشید . سوالی دارید ؟ ما 24 ساعته و هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم جهت مشاوره رایگان با کارشناسان مشاوره تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

از بین بردن کلر از آب آکواریوم ، مسئله ایست که بسیاری از آکواریوم داران آب شور و شیرین که به صورت حرفه ای به نگهداری از آکواریوم میپردازند نیاز به پرداختن به این موضوع خاص و مهم نیز دارند و با استفاده از دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل به بهترین روش امکان پذیر است . با توجه به این که ماهی ها نیاز به آبی خاص برای زیستن دارند که بسیار آب نرم و با سختی TDS بسیار پایین و بلکه نزدیک به صفر است ، کلر در آب هم به جان این دوست داشتنی های رنگارنگ تعرض میکند و باعث بیماری و مرگ ماهی هایی ارزشمند و گران قیمت میشود . طبیعی است که نیاز به حذف کلر از آب هم در ماهی ها و هم در ما انسان ها یکسان است و کلر در آب آشامیدنی برای انسان ها نیز ضرر دارد . حال میخواهیم به چند نکته و معرفی چند روش حذف کلر از آب آکواریوم بپردازیم .

از بین بردن کلر از آب آکواریوم

ادامه مطلب …

دستگاه های تصفیه آب خانگی ، اغلب مجهز به یک گیج فشار یا فشارسنج میباشند . این فشارسنج بسته به کیفیت آن میتواند فشارسنج معمولی تصفیه آب خانگی و یا فشارسنج/گیج روغنی دستگاه تصفیه آب خانگی باشد . در تولید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ، معمولا از گیج فشار روغنی تصفیه آب استفاده میگردد چون به دلیل روغنی بودن آن ، عقربه گیج فشار خراب نمیشود و مدت بیشتری عمر میکند پس در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی خود دقت نمایید ;)
حال فشار سنج تصفیه آب به چه دردی میخورد ؟ و اصلا بیانگر چه چیزی میباشد ؟

فشار داخل مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب خانگی با گیج روغنی تصفیه آب نشان داده میشود . مخزن تحت فشار دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل ، پر از باد است و با گذر زمانی نسبتا طولانی ( حدود 3 تا 5 سال ) این باد کم میشود و باعث افت فشار شیر تصفیه آب خانگی میشود . در زیر میتوانید گیج فشار روغنی از یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی شرکت تصفیه آسا را مشاهده و عدد نرمال آن را به راحتی ببینید .

فشارسنج گیج فشار دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین دستگاه تصفیه آب

عدد نرمال گیج فشار تصفیه آب چند بار است ؟

به طور نرمال ، عددی که گیج فشار یک تصفیه آب خانگی باید نشان دهد ، 6 بار ، و از نظر psi ، باید 85 پی اس آی باشد .

رفع مشکل افت فشار شیر تصفیه آب خانگی ! چگونه ؟

اگر دستگاه شما به بهترین شکل کار میکند و فقط دچار افت فشار شده است ، کافیست با یک تلمبه کمی داخل مخزن تحت فشار تصفیه آب خود ، باد بزنید و شیر روی سینک را باز کرده تا دستگاه شروع به کار کند . نیازی به داشتن فشار سنج دیجیتالی نیست و شما عزیزان میتوانید با گیج روغنی که روی دستگاه تصفیه آب خانگی خود قرار دارد بررسی کنید که آیا میزان بار دستگاه به 6 بار و 85 psi رسیده است . اگر کمتر از این میزان بود کمی بیشتر باد بزنید و تست بگیرید . توجه نمایید که این کار باید به درستی انجام گیرد و میزان بیشتر از حد 6 بار نباید داخل مخزن تحت فشار باد زده شود .

اگر احساس میکنید که در حالت استفاده کردن از دستگاه تصفیه آب خانگی خود افت فشار شدید دارید دستگاه شما نیاز به هواگیری و باد زدن مخزن است اما در صورتی که در والو فشار باد رو فشار دادید و آب خارج شده تیوپ مخزن تصفیه آب خانگی شما سوراخ شده و باید مخزن کاملا تعویض گردد زیرا انواع مخزن تصفیه آب به صورت پرسی تولید میگردند و جایی برای تعویض تیوپ وجود ندارد . پیشنهاد میکنیم در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی خود از تکنسین فنی حتما بخواهید که مخزن هم چک و بررسی نموده و اگر نیاز به تعویض هست برای شما تعویض نماید زیرا افت فشار از طرف مخزن میتواند به پمپ تصفیه آب خانگی شما فشار وارد کند و ضررهای بیشتری برساند . قیمت مخزن تصفیه آب خانگی با توجه به حجم آن متفاوت است . برای مثال یک مخزن 3.2 گالن 12 لیتری تصفیه اب قیمت کمتری نسبت به قیمت مخزن تصفیه آب 4 گالن 16 لیتری خواهد داشت . جهت خرید مخزن تصفیه آب و مشاهده انواع قیمت تصفیه آب با مارک های مختلف و برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی در دو مدل هوزینگ 10 اینچ تصفیه آب و آچار هوزینگ ممبران خانگی میباشد . جنس این آچار از پلاستیک فشرده بسیار محکم است و جهت تعویض فیلتر تصفیه آب استفاده میگردد . میتوانید برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی خود ، هوزینگ های پایینی ، یعنی فیلتر مرحله اول پ پ ، فیلتر مرحله دوم کربن فعال و فیلتر مرحله سوم کربن بلاک را با این آچار هوزینگ باز نموده و اقدام به تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی خود نمایید . بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی هم نیاز به یک آچار هوزینگ تصفیه آب خانگی در سایز 10 اینچ دارد ، با این حال اگر فنی نیستید پیشنهاد میکنیم تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی خود را به کارشناسان فنی مجرب تصفیه آسا بسپارید . ضمنا توجه نمایید با خرید دستگاه تصفیه آب از شرکت تصفیه آسا ، این آچار 10 اینچ هوزینگ تصفیه آب خانگی در داخل پک مراحل نصب دستگاه تصفیه آب خانگی شما وجود دارد و نیاز به خرید آچار هوزینگ تصفیه آب ، به صورت جداگانه نخواهید داشت .

آچار هوزینگ تصفیه آب

آچار هوزینگ تصفیه آب خانگی جزو لوازم مورد نیاز برای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی است که بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران ، در پک نصب تصفیه آب خانگی شامل این آچار سایز 10 اینچ هوزینگ شفاف و سفید دستگاه آب تصفیه کن است .

آچار فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی آچار مخزن فیلتر 1 2 3

سر آچار هوزینگ تصفیه آب خانگی یک آچار شش ضلعی نیز موجود است که میتوانید با آن اتصالات کوئیک فیتینگ تصفیه آب خانگی را نیز باز و بسته نمایید . این آچار شش ضلعی را میتوانید برای باز نمودن رابط اتصال کوئیک فیتینگ بسته شده در آخرین مرحله تصفیه آب خانگی یعنی ، اتصال فیلتر مرحله ششم مینرال به شیر روی سینک استفاده نمود . این آچار شش ضلعی برای فیلتر تصفیه آب مراحل 5 و 6 بسیار کاربردی هستند زیرا بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی هم از اتصالات و رابط های کوئیک فیتینگ پنج ضلعی برای متصل نمودن به شلنگ تصفیه آب استفاده مینماید . توجه نمایید که برای تعویض فیلتر های پایینی شماره یک ، دو و سه نیاز است که شیر ورودی آب دستگاه خود را ببندید و همچنین باید برای تعویض فیلتر های بالا شیر مخزن دستگاه تصفیه اب خانگی نیز بسته باشد . اکثرا دستگاه ها با این آچار تعویض فیلتر و سرویس میشوند اما برخی دستگاه ها نیز همانند پیوریتک و پیوریکام های قدیمی هستند که آچار مخصوص خود را دارند اما در عین حال این آچار دستگاه تصفیه آب تایوانی طوری طراحی شده که شما بتوانید دستگاه های خاص همچون تصفیه آب پیوریتک و پیوریکام را نیز سرویس نموده و به مشکلی در این مورد بر نخورید .

در پک بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی قاعدتا باید یک آچار هوزینگ برای سرویس دوره ای دستگاه شما وجود داشته باشد و در صورت نبود آن باید از تکنسین نصب این آچار را دریافت کنید زیرا به جهت وجود اورینگ در هوزینگ ها باز کردن این محفظه ها با دست تقریبا نشدنی است علل خصوص که این کار باعث صدمه دیدن شما نیز خواهد شد . در موارد ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ، تعویض به موقع فیلترهای تصفیه آب خانگی نیز اهمیت دو چندان دارند زیرا دیر عوض کردن هر فیلتر میتواند در کاهش کیفیت آب تصفیه شده موثر واقع شود .

آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی سایز 10 اینچ

اگر هنوز دستگاه تصفیه آب مد نظر خود را پیدا نکرده اید و در حال تحقیق در مورد تصفیه آب مورد نیاز خانگی خود هستید پیشنهاد میکنیم برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی را در صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مشاهده نموده و همچنین با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا برای مشاوره خرید تماس حاصل فرمایید .

آچار هوزینگ ، آچار هوزینگ تصفیه آب ، آچار هوزینگ دستگاه آب شیرین کن خانگی ، آچار هوزینگ های پایینی دستگاه تصفیه آب خانگی ، آچار هوزینگ شفاف فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی ، آچار هوزینگ فیلتر مرحله دوم دستگاه تصفیه آب خانگی ، قیمت آچار هوزینگ فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب خانگی ، آچار ده اینچ دستگاه تصفیه آب خانگی ، آچار حوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی ، wrench-housing-10-inch water purifier household

آب بندی سریع با اتصالات کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی فراهم شده است . کوئیک فیتینگ ، یک اصطلاح جالب برای جدیدترین نوع اتصالات دستگاه تصفیه آب تایوانی است که میتوان به راحتی این اتصالات را آب بندی کرد یا بهتر بگوییم که اصلا نیازی به آب بندی آن ها نیست و با ورود شلنگ تصفیه آب خانگی به اتصالات تصفیه آب کوئیک فیتینگ ، اتصالات به سرعت آب بند میشوند .

اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی کوئیک فیتینگ quick fittings

عملکرد اتصالات کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه است ؟!

اتصالات سریع کوئیک فیتینگ اصل تایوان ، با ورود شلنگ تایوانی تصفیه آب خانگی به آن ، به حالت چنگک طوری شلنگ را در بر گرفته و باعث آب بندی آن میگردند . در این صورت دیگر نیاز به آب بندی شلنگ تصفیه آب خانگی و اتصالات تصفیه آب نیست . قیمت خرید اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی کوئیک فیتینگ بسیار مناسب است و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی از این اتصالات که بهترین اتصالات تصفیه آب تولید شده تا به حال به شمار میروند استفاده میکنند . اتصالات کوئیک فیتینگ یکی از نکات خرید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران است که از اتصالات رزوه ای متمایز بوده و جدیدترین دستگاه تصفیه اب خانگی از این اتصالات ساخته شده است . این نوع اتصالات به دو فیلتر تصفیه آب در بالا ، به پمپ تصفیه آب ، به انواع هوزینگ مات و شفاف تصفیه آب خانگی و حتی برای گرفتن خروجی تصفیه آب به ساید استفاده میگردند .

انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی و حتی صنعتی از این اتصالات در سایز 1/4 استفاده مینمایند . هر چند دستگاه هایی با اتصالات رزوه ای هم همین عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی را دارند اما این اتصالات یک تکنولوژی جدیدتر و بهتر برای متصل نمودن شلنگ تصفیه آب است و امروزه بیشتر استفاده میگردد . پیشنهاد میکنیم برای مشاهده و خرید دستگاه تصفیه آب و اتصالات کوئیک فیتینگ به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی مراجعه نموده و یا با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

خرید فروش قیمت اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی کوئیک فیتینگ آب بندی سریع

اتصالات کوئیک فیتینگ مدل های گوناگونی دارند که میتوان به : سراهی تصفیه آب خانگی ، زانویی دستگاه تصفیه آب خانگی ، رابط شلنگ تصفیه آب خانگی ، شیر میکس کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی ، سراهی یو اتصال دستگاه تصفیه آب خانگی و زانویی سوپاپ دار کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی اشاره کرد که به هر کدام در مطالب آتی خواهیم پرداخت . جهت اطلاع از قیمت اتصالات تصفیه آب خانگی و خرید اتصالات تایوانی دستگاه تصفیه آب با واحد فروش 02177414306 تماس حاصل فرمایید . کاربرد این اتصالات در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس و دستگاه تصفیه آب الترافیلتراسیون زیر سینکی بیشتر به چشم میخورد .

عوض نکردن به موقع و آن تایم On-Time فیلتر تصفیه آب عواقب و عوارضی را به دنبال دارد که امروز میخواهیم به آن بپردازیم . طبیعی است که تعویض به موقع فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی و سرویس دستگاه تصفیه آب ، باعث بهتر کار کردن و بهبود عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی خواهد شد . هر فیلتر در هر مرحله از تصفیه آب خانگی عملکرد خاص خود را دارد و طبق قاعده های اصولی و خاص عمر مفیدی هم دارند . علت نیاز به تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی این است که با دانستن زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ، از اشباع شدن فیلترها جلوگیری خواهیم کرد . برای توضیح بهتر این موضوع عکس زیر را مشاهده کنید . تصویر زیر فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی قبل از مصرف و بعد از مصرف در زمانی که دیر اقدام به تعویض فیلتر شده است میباشد :

علت نیاز به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

بله ، فیلتر مرحله اول یک دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل خانگی به روش اسمز معکوس ، وظیفه حذف املاحی که با چشم دیده میشوند ، املاح بزرگتر از 5 میکرون را داراست ، مانند شن ماسه گل و لای ، رسوباتی که در کتری بسته میشوند و یا ته لیوان آب آشامیدنی ته نشین میشوند بهترین مثال برای ذراتی هستند که توسط این فیلتر حذف میگردند . همچنین زنگ آبی که در لوله های گالوانیزه فاضلاب ساختمان رسوب میکند نیز توسط فیلتر پلی پروپیلن حذف میگردند . حال اگر زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن در مرحله اول را به خوبی ندانیم به مشکلاتی نظیر چیزی که در بالا مشاهده میکنید بر خواهیم خورد .

با تعویض نکردن به موقع این فیلتر اشباع میگردد . در نتیجه باعث افت فشار آب در داخل دستگاه تصفیه آب میشود ، باعث میگردد به پمپ تصفیه آب خانگی فشار آمده و باعث نیمسوز شدن و سوختن پمپ دستگاه تصفیه آب گردد ، ضمن این که املاح بزرگتر از 5 میکرون از این فیلتر اشباع شده عبور میکند و وارد مراحل دوم سوم و مهمتر از همه وارد فیلتر مرحله چهارم که قلب اصلی دستگاه تصفیه آب است شود . فیلتر ممبران خانگی تصفیه آب فیلتر بسیار ریزبافت است که با ورود املاحی که با چشم دیده میشوند الیاف آن بسته شده و سختی آب را کاهش نمیدهد . یعنی عملا نیترات و نیتریت و آرسنیک از آب آشامیدنی حذف نمیگردد و آب تصفیه نمیشود . در این صورت حتی برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی هم وقتی که سر وقت سرویس و تعویض فیلتر نشوند نمیتوانند عملکرد مناسبی از خود نشان دهند . بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی هم که در ایران استفاده نمایید باید در زمان مناسب سرویس شده و فیلتر های بالا و پایین آن عوض شوند پس گول تبلیغات الکی را نخورید که میگویند فیلتر های تصفیه آب قابل شست و شو هستند .

انواع دستگاه آب تصفیه کن چه از سیستم الترافیلتراسیون بدون پمپ و مخزن تشکیل شده باشند و چه یک دستگاه تصفیه آب خانگی ro باشند هر شش ماه فیلتر های پایین و هر یک سال و نیم فیلترهای بالا نیاز به تعویض و سرویس پیدا میکنند .

مقایسه فیلتر تصفیه آب مصرفه شده و مصرف نشده فیلتر کثیف تصفیه آب خانگی

مسئله بعدی که باید در نظر گرفت این است که با اشباع شدن فیلترهای مرحله دوم و سوم دیگر طعم و بوی آب شیرین نمیشود . یعنی آب شیرین کن ما کار خود را به درستی انجام نمیدهد . شینگهای تصفیه آب خانگی کثیف میشوند و این املاح وارد شیر تصفیه آب خانگی هم میشود . رسوب گرفت در مغزی شیر تصفیه آب خانگی و لوله شیر تصفیه آب باعث ضربه دیدن و خراب شدن شیر تصفیه آب هم میشود . پیشنهاد میکنیم اگر هنوز اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نکرده اید از یک دستگاه تصفیه آب تایوانی بهره بگیرید تا فیلتر دستگاه تصفیه آب شما بر اساس قیمت ، کیفیت بسیار مناسبی نیز داشته باشد . این دستگاه های اصل تایوان هستند که تی دی اس آب آشامیدنی را به بهترین سختی آب برای آشامیدن میرسانند و همچنین دستگاه تصفیه آب خانگی حذف نیترات و حذف کلر از آب آشامیدنی نیز میباشند .

تمام این اتفاقات فقط با عوض نکردن به موقع فیلترهای دستگاه تصفیه آب ما انجام میشود و ضررهای آن از هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی بسیار بیشتر خواهد بود به خصوص که دستگاه شما در آن زمان عملا آب را تصفیه و تمیز نمیکند . جهت انجام خدمات تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی ( مرکز فروش بهترین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ) و اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب و قیمت دستگاه تصفیه آب با کارشناسان مشاوره و فروش ما تماس حاصل فرمایید .

آلکالاین ، نامی که به تازگی در بین انواع دستگاه تصفیه آب خانگی رواج یافته است و جایگاه خوبی نیز کسب کرده است . فیلتری که به فیلتر مرحله هفتم تصفیه آب تایوانی اصل خانگی یا فیلتر قلیایی کننده آب ( Alkaline ORP Filter ) مشهور است و خواص بسیار جالبی دارد . اما واقعا فیلتر آلکالاین چیست ؟ و چه خواصی دارد ؟

فیلتر قلیایی کننده آب ، باعث افزایش PH آب میگردد و با کاهش میزان اسیدی آب ، به قلیایی شدن آب میپردازد . هر چقدر PH آب آشامیدنی بالاتر از 7 باشد آبی که مصرف میکنیم قلیایی تر است و خواص بسیار مفیدی دارد . PH (potential of hydrogen) یکی از پارامتر های آب آشامیدنی است که در اثر تغییر میزان پارامتر های دیگر آب مانند TDS و میزان یون ها تغییر می کند . هرچه PH آب پایین تر از ۷ باشد ( منفی هفت ) به خاصیت اسیدی نزدیکتر و بالاتر از ۷ ( مثبت هفت ) به خاصیت قلیایی نزدیکتر می شود .

آب اسیدی برای بدن مضر است و ضررهای زیادی دارد . در عوض آب آشامیدنی قلیایی خواص مفیدی دارد . اغلب آب آشامیدنی مصرفی ما نه PH کمتر از 7 دارد که آب را اسیدی بنوشیم و نه بالاتر از 7 است که آب را قلیایی مصرف کنیم . مهمترین دلیل استفاده از فیلتر قلیایی آلکالاین ، بالا بردن PH آب آشامیدنی پس از تصفیه و استفاده از خواص مثبت پزشکی فیلتر قلیایی آلکالاین است .

با استفاده از فیلتر او آر پی ORP Alkaline نه تنها احتمال ضعیف مصرف آب بصورت اسیدی برطرف می شود ، بلکه می توان از خواص مثبت آب قلیایی بهره مند شد .

ادامه مطلب …