4 دلیل فواید نوشیدن آب تصفیه شده برای سلامت و زیبایی پوست

همه ما از فواید نوشیدن آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان با خبریم و میدانیم که 70 درصد وزن بدن انسان را آب تشکیل میدهد ، البته این مقدار ، بر اساس سن ، جنسیت ، شرایط محیطی و … متغییر است . حجم آب موجود در بدن انسان در افراد مختلف متغییر بوده و جالب است بدانید بیشترین حجم آب در بدن کودکان است و 78 درصد از وزن بدن آنها را تشکیل میدهد . پس این مایع حیات ، در سلامتی انسان نقش بسزایی دارد . اما ، جالب است بدانید ، اگر آب آشامیدنی سالم و عاری از املاح مضر مصرف نکنید ، علاوه بر انواع بیماری هایی که میتواند به بدن شما از سمت آب آشامیدنی سرایت کند ، پوست و زیبایی ظاهری را نیز از دست میدهید .

انسان بدون غذا میتواند تا چندین روز ، بلکه تا یک ماه هم زنده بماند ، اما بدون آب نهایتا تا سه روز میتواند ادامه دهد ، ضمن این که میزان مورد نیاز مصرف روزانه بدن انسان از آب آشامیدنی ، روزی 8 هشت لیوان است و این 8 لیوان میتواند در صورت فعالیت بدنی زیاد یا در صورتی که در زیر نور آفتاب قرار گرفته اید تا 12 لیوان نیز پیشروی کند .

نوشیدن صحیح آب آشامیدنی سالم در طول روز علاوه بر سلامت داخلی بدن شما عزیزان میتواند تاثیر زیادی نیز روی سلامت خارجی یعنی پوست صورت و بدن شما بگذارد و این یکی از فواید نوشیدن آب تصفیه شده است که باعث شفاف و جوان سازی پوست صورت میگردد . اما چند مورد دیگر از فواید نوشیدن آب تصفیه شده را در زیر مطالعه نمایید :

فواید نوشیدن آب تصفیه شده

” اطلاعات بیشتر “

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

قبل از هر چیز ، باید برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به این موضوع توجه کنید که واقعا آب آشامیدنی نیاز به تصفیه شدن دارد ؟ بله دستگاه تصفیه آب خوب است و میتواند بسیاری از امراض و بیماری ها را جلوگیری و درمان نماید . یک تصفیه آب خانگی خوب باید بتواند از سنگ کلیه جلوگیری و آن را دفع و درمان نماید . جهت اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه تصفیه آب و سنگ کلیه کلیک نمایید . تصفیه آب میتواند از بسیاری از بیماری ها نظیر آلزایمر و سرطانهای ناشی از نیترات ، نیتریت و آرسنیک جلوگیری کند . علاوه بر آن توانایی حذف کلر یا همان وایتکس را از آب آشامیدنی دارد که موجب ریزش مو و چروک شدن پوست صورت میشود . اما چه دستگاه تصفیه آبی بخریم که تمام این مزایا را داشته باشد ؟ به طور کلی دستگاه تصفیه آب خانگی به چند دسته زیر تقسیم میشوند :

برای خانه خود چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

آب شیرین کن خانگی تایوانی ، بهترین گزینه برای انتخاب دستگاه تصفیه آب آن هم برای استفاده در منزل میباشد . انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی که از روش تصفیه ro بهره مند هستند ، تصفیه آب زیر سینکی میباشند که آب آشامیدنی را در 6 الی 8 مرحله کاملا تصفیه و تمیز مینمایند تا تمام آلاینده های آلوده موجود در آب به فاضلاب رفته و حد مجاز سختی آب آشامیدنی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد . این آب شیرین کن ها ساخت کشور تایوان بوده و بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی ، در هفت فیلتر آب را تصفیه کرده و از تکنولوژی آمریکایی بهره میبرد .

انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی

دستگاه تصفیه آب سرشیری : دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری ، بسیار کوچک هستند و به دستگاه تصفیه آب کوچک نیز معروفند . اما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی نیست ! چرا ؟ کاربرد دستگاه تصفیه آب سرشیری را که به شما توضیح بدهیم کاملا به این موضوع پی میبرید . ببینید دستگاه تصفیه آب سرشیری تنها یک فیلتر دارد که سر شیر بهداشتی آب آشامیدنی سینک ظرفشویی نصب میشود . مکانیکی و الکتریکی نیست ، ضمن این که یک تصفیه آب سر شیری فقط در یک مرحله و فقط املاح درشت آب را حذف میکند . اما باز هم جوابگوی حجم عظیم آبی که از شیر روی سینک عبور میکند نیست چون شیر برداشت آب ظرفشویی برای بسیاری از مصارف نظیر شستشو نیز استفاده میگردند . پس این گزینه مناسبی برای خرید تصفیه آب نمیباشد به این دلیل که سریعا اشباع شده و املاح ریز سرطانزای آب را نمیگیرد پس یک پیش تصفیه و تمیز کننده آب محسوب میشود .

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

” اطلاعات بیشتر “

تی دی اس TDS مخفف چیست ؟

تی دی اس TDS یا همان سختی آب ، مخفف کلمه انگلیسی “Total Solids Dissolved” است به معنی “کل مواد جامد حل شده” و این مقدار تست سختی ، اندازه گیری تمام املاح معدنی و ارگانیک حل شده در آب میباشد . بیشتر مواد معدنی موجود در آب ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم هستند . این املاح به میزان معینی باید در آب آشامیدنی وجود داشته باشند و برای سلامت بدن مناسب است اما زمانی که سطح این املاح از حد مجاز بیشتر میشود موجب نگرانی است و نیاز به حذف میزانی از آن بوجود میاید که میتوان با دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس املاح مضر داخل آب آشامیدنی را حذف نمود . جهت اطلاع از سختی نرمال آب ، میتوانید مقاله سختی آب چقدر باید باشد را مطالعه نمایید .

برای بررسی و تست میزان سختی آب میتوانید از دستگاه تی دی اس متر استفاده نمایید که به صورت پرتابل و دیجیتالی به شما سختی آب آشامیدنی را نشان میدهد . در آزمایشگاه ها برای تست سختی آب از صفحه های تست آزمایش استفاده مینمایند .

استفاده از تی دی اس متر پرتابل به آسانی امکان پذیر است . کافیست شیر تصفیه آب و یا شیر بهداشتی ظرفشویی را باز نموده و به میزان یک لیوان آب بردارید . تی دی اس متر را روشن کنید و داخل لیوان آب قرار دهید ( تا مفتول های آهنی ) سپس عددی که TDS متر نشان داد را مشاهده نمایید . عدد نشان داده شده سختی آب مدنظر شماست .

TDS مخفف چیست

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه ؟

وقتی صحبت از خرید موبایل به میان میاید ، همه ما در ذهنمان مارک های اپل ، سامسونگ ، هوآوی ، اچ تی سی و چند مارک معروف دیگر تجسم میکنیم اما خرید دستگاه تصفیه آب خانگی شامل یک مارک بسیار معروف نمیشود . در میان حجم بسیار زیادی از مارک های تصفیه آب خانگی ( تقریبا 55 برند ) باید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را اتخاب نماییم . ما شما را در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی راهنمایی میکنیم . جهت مشاوره راهنمای خرید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید با پاسخگویی 24 ساعته با کارشناسان شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021
فرخی 294 51 51 0912
104 49 45 0910

یک تصفیه آب خانگی خوب ، ار سیستم اسمز معکوس بهره میبرد . دستگاهی که شامل پمپ و مخزن تحت فشار تصفیه آب باشد و حتی در زمان قطع آب و برق بتواند کار کند و بدون افت فشار به شما آب تصفیه شده تحویل دهد . این موضوع از آنجایی اهمیت پیدا میکند که در تابستان ها قطعی آب بسیار اتفاق می افتد و ما از این موضوع که چه زمانی آب وصل میشود اطلاعی نداریم .

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه

” اطلاعات بیشتر “

دستگاه تصفیه آب خانگی و درمان سنگ کلیه

همه ما به خوبی میدانیم که آب آشامیدنی تصفیه شده با سنگ کلیه رابطه عکس دارد و هر چه از آب آشامیدنی سالم تری استفاده نماییم کمتر به سنگ کلیه دچار میشویم . اما حقیقتا سنگ کلیه چیست ؟ و راه درمان سنگ کلیه چه روش هایی است ؟ آیا دستگاه تصفیه آب و سنگ کلیه رابطه عکس با هم دارند و میشود از دستگاه تصفیه آب خانگی به عنوان بهترین روش جلوگیری از سنگ کلیه نام برد ؟

سنگ کلیه توده های کوچکی از نمک ها و مواد معدنی هستند که در داخل کلیه تشکیل می شوند و ممکن است از دستگاه ادراری عبور کنند . سنگهای کلیه از اندازه یک گلوله به اندازه یک توپ پینگ پنگ متفاوت اند . علائم و نشانه های سنگ کلیه عبارتند از : خون در ادرار و درد در شکم ، کشاله ران یا پهلو . حدود 5 درصد از مردم دنیا در طول عمر خود به سنگ کلیه دچار میشوند .

علت سنگ کلیه چیست مردان زنان باردار نوزادان کودکان

علت سنگ کلیه چیست ؟

علت سنگ کلیه در نوزادان ، علت سنگ کلیه در مردان و حتی در طب سنتی متفاوت است اما اینجا علل اصلی و علمی سنگ کلیه را شرح میدهیم . کلیه سطوح مایع ، مواد معدنی ، نمک و سایر مواد موجود در بدن را تنظیم می کند . هنگامی که تعادل این ترکیبات تغییر می کند ، سنگ کلیه ممکن است شکل بگیرد . چهار نوع سنگ کلیه وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند . اسید اوریک و سیستین دو ترکیب هستند که ممکن است سنگ کلیه را تشکیل دهند . عوامل شناخته شده برای افزایش خطر ابتلا به سنگ کلیه عبارتند از : کم آبی بدن ، سابقه خانوادگی ، ژنتیک و وجود شرایط خاص پزشکی . داشتن یک یا چند عضو خانواده با سابقه سنگ کلیه ، خطر ابتلا به این بیماری را افزایش می دهد.

تاریخچه سنگ کلیه سنگ مثانه

تاریخچه سنگ کلیه

چه کسانی احتمال ابتلا به سنگ کلیه را دارند ؟

میزان افرادی که سنگ کلیه دارند ، در ایالات متحده رو به افزایش است . دلایل این روند ناشناخته است . شیوع سنگ کلیه در اواخر دهه 1970 به میزان 3.8٪ بود . در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 این تعداد به 5.2٪ افزایش یافت . قومیت قفقازی و جنسیت مردانه با میزان بالای سنگ کلیه ارتباط دارند . بدن برخی مردان از سن 40 تا 70 سالگی به تشکیل سنگ کلیه و بزرگ شدن آن میپردازد . سنگ کلیه در زنان بیشتر از 50 سالگی اتفاق میافتد . بدن فردی که از یک سنگ کلیه رنج می برد ، احتمال بیشتری برای ایجاد سنگهای کلیه بیشتر را دارد . افرادی که دچار کم آبی نباشند و یا در منطقه ای زندگی میکنند که آب آشامیدنی سالم تر با املاح بزرگتر از 5 میکرون یعنی همان رسوباتی که با چشم دیده میشوند در آب کمتر باشد و یا از دستگاه تصفیه آب خانگی و آب تصفیه شده استفاده میکنند احتمال ابتلا به سنگ کلیه را در خود و خانواده خود تا 95 درصد کاهش میدهند . فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در مرحله اول تمام املاح درشت که با چشم دیده میشوند و موجب سنگ کلیه نیز هستند را حذف و تسفیه مینماید .

علائم سنگ کلیه در مردان زنان کودکان چیست

علائم سنگ کلیه چیست ؟

بسیاری از سنگهای کلیه بدون درد هستند تا از کلیه ، پایین آمده و به سنگ مثانه تبدیل شوند . بسته به اندازه سنگ ، حرکت سنگ از طریق دستگاه ادراری می تواند درد شدید را با شروع ناگهانی ایجاد کند . افرادی که سنگ های کلیوی دارند اغلب درد را به حالتی مشقت بار و به صورت تیر کشیدن کلیه و کمر توصیف میکنند . کمر ، شکم ، و پهلوها ، قسمت های مکرر درد و گرفتگی است و از علائم سنگ کلیه محسوب میگردد . کسانی که سنگ کلیه دارند ممکن است خون را در ادرار خود ببینند . تب و لرز زمانی وجود دارد که عفونت وجود دارد . در صورت بروز این علائم ، درمان فوری را دنبال کنید .

بهترین روش تشخیص سنگ کلیه

سنگ کلیه چگونه تشخیص داده میشود ؟

سنگ کلیه با حذف سایر علل احتمالی درد شکمی و علائم مرتبط با آن تشخیص داده می شود . آزمایش های تصویر برداری شامل یک اشعه ایکس به نام KUB ( کلیه ، مثانه ) یا یک سی تی اسکن سیلیکونی اغلب برای تایید تشخیص سنگ های کلیوی استفاده می شود . اگر چه میزان نوردهی تابش اشعه ایکل در ارتباط با این آزمایش ها حداقل است ، اما سنگ کلیه در زنان باردار باعث میشود از این مورد آزمایش به جهت ضررهایی که برای نوزاد وجود دارد اجتناب گردد . در این موارد ، ممکن است اولتراسوند برای تشخیص سنگ کلیه استفاده شود .

بهترین روش درمان سنگ کلیه چیست

درمان سنگ کلیه چیست ؟

اکثر افراد مبتلا به سنگ کلیه قادر به دفع سنگ کلیه به مدت 48 ساعت با نوشیدن زیاد مایعات و آب آشامیدنی هستند . حال اگر نوشیدن آب آشامیدنی به صورت تصفیه شده و از دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس نیز باشد علاوه بر بهترین روش درمان سنگ کلیه یک راه جهت پیشگیری از سنگ کلیه در آینده را نیز استفاده خواهید کرد زیرا سیستم اسمز معکوس آب را به صورت کاملا مقطر درمیاورد و بعد املاح مفیدی که مورد نیاز بدن هستند به آب می افزاید . این تصفیه آب کامل از ورود املاح بزرگ و ابتلا به سنگ کلیه جلوگیری میکند . داروهای ضد درد مسکن می توانند ناراحتی را کاهش دهند . سنگ کوچکتر ، احتمال بیشتری دارد تا بدون دارو و درمان دفع شود . سنگ کلیه درمان طب سنتی ، گیاهی و طبیعی دارد . عوامل دیگری که بر توانایی دفع سنگ تاثیر می گذارند شامل بارداری ، اندازه پروستات و جثه بیمار می باشد . سنگهایی که 9 میلیمتر یا بزرگتر هستند معمولا به خودشان از راه ادرار دفع نمیشوند و نیاز به راه های درمانی دارند . سنگهایی که 5 میلیمتر هستند ، شانس 20 درصد برای عبور از راه مثانه و از طریق ادرار را دارند ، در حالی که 80 درصد از سنگهایی که اندازه 4 میلیمتر دارند ، امکان عبور مثانه را ندارند . بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران که با تکنولوژی اسمز معکوس عمل مینماید حتی به دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات نیز مشهور است . نیترات یکی از املاح بسیار ریز در آب آشامیدنی است که سرطان زا بوده و تنها برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان میتوانند این ماده بسیار مضر را حذف و پاکیزه نمایند .

درمان سنگ کلیه با دستگاه سنگ شکن

درمان سنگ کلیه هایی که خودشان دفع نمیشوند چیست ؟

لیتوتریپسی Lithotripsy یک روش است که با استفاده از امواج شوک برای شکستن سنگ کلیه به قطعات کوچکتر استفاده میکند تا قطعات کوچکتر به صورت ادرار از مثانه دفع شوند . دستگاه مورد استفاده برای این روش یک لیتوتریپتر Lithotripter نامیده می شود . سنگ کلیه همچنین می تواند از طریق جراحی برداشته شود . نفرولیتوتومی پوستی percutaneous nephrolithotomy یک روش است که در آن سنگ کلیه توسط یک برش کوچک در پوست برداشته می شود . سنگ کلیه ممکن است با یک اورئوسکوپ نیز از طریق مجرای مثانه به مثانه منتقل شود.

بهترین روش پیشگیری جلوگیری از سنگ کلیه

روش های پیشگیری از سنگ کلیه چیست ؟

بهترین راه برای جلوگیری از سنگ کلیه ، جلوگیری از شایع ترین علت سنگ کلیه یعنی کم آبی بدن است . وقتی که ادرار شما روشن و بی رنگ است ، به اندازه کافی هیدراته می شوید یعنی آب آشامیدنی مورد نیاز بدن شما کافی است . همچنین اجتناب از آب گریپ فروت Grapefruit از سنگ کلیه جلوگیری میکند . اکثر مردم باید در طول روز بین 8 تا 10 لیوان آب آشامیدنی بنوشند . در نظر داشته باشید که آب مورد نیاز بدن در طول روز نیز اگر از منابع ناسالم تامین شود به تشدید سنگ کلیه و بروز سنگ کلیه کمک میکند ، بهترین و سالم ترین آب آشامیدنی برای سلامت بدن آب آشامیدنی تصفیه شده با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس میباشد که دستگاه های تصفیه آب خانگی که با این روش به فعالیت و تصفیه آب آشامیدنی میپردازند در جلوگیری و پیشگیری از سنگ کلیه در مردان زنان نوزادان و کودکان ، نقش موثر فراوانی دارند . از بهترین این دستگاه ها تصفیه آب سی سی کا بوده که میتوانید در صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب CCK مشخصات این دستگاه تایوانی اصل را مشاهده نمایید .

زیرا ، فیلتر مرحله اول این دستگاه ها به حذف ذراتی که با چشم دیده میشوند مانند شن و ماسه و گل و لای که در آب آشامیدنی شهری به وفور دیده میشود میپردازد . این اولین قدم برای جلوگیری از سنگ کلیه است و فیلترهای مراحل بعدی نیز هر کدام با توجه به عملکرد خود از سنگ کلیه و بسیاری بیماری هایی که از راه آب آشامیدنی ایجاد میشوند پیشگیری میکنند . جهت مشاوره راجع به قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی و یا اطلاعات بیشتر راجع به این دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید . همچنین شما میتوانید به خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی بپردازید . توجه کنید تصفیه آسا مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران بوده و بهترین گزینه ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد .

درمان سنگ کلیه دکتر خیراندیش

علائم سنگ کلیه که قابل کنترل هستند

رژیم غذایی در برخی موارد از عاملان بروز و ابتلا به سنگ کلیه است . متخصص تغذیه می تواند مواد غذایی را برای کاهش خطر ابتلا به سنگ کلیه توصیه کند . بیشتر از مقدار توصیه شده از ویتامین D ، ویتامین C ، نمک ، پروتئین و غذاهای حاوی اگزالات بالا ( سبزیجات سبز تیره ) ممکن است خطر تشکیل سنگ کلیه را افزایش دهند . خوردن غذاهای کم پروتئین ، رژیم کم سدیم با کلسیم کافی ، احتمال ایجاد سنگ کلیه را کاهش می دهد .

عوامل علت سنگ کلیه در مردان زنان کودکان Kidney Stone

 در مورد عوامل خطرناک سنگ کلیه که می توانید کنترل کنید ، بیشتر بدانید

وزن بیش از حذف با ابتلا به سنگ کلیه رابطه مستقیم دارد . در یک مطالعه ، افزایش وزن از اوایل بزرگسالی با افزایش خطر ایجاد سنگ در ارتباط است . عوامل دیگر مرتبط با خطر سنگ کلیه عبارت اند از : دور کمر و شاخص توده بدنی بالا (BMI) . عدم فعالیت فیزیکی ممکن است خطر ابتلا به سنگ کلیه Kidney Stone را افزایش دهد . بعضی از داروها مانند استازولامید (Diamox) و وینینوویر (Crixivan) موجب تشکیل سنگ کلیه میگردند .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و درمان سنگ کلیه آب آشامیدنی

بهترین راه حل پیشگیری و دفع سنگ کلیه چیست ؟

نتیجه گیری مبحث بالا نشان میدهد که با توجه به این که شایع ترین علت بروز و ابتلا به سنگ کلیه در مردان زنان کودکان ، همه و همه کم آبی بدن است ، نوشیدن آب آشامیدنی مهم ترین و بهترین روش پیشگیری از سنگ کلیه میباشد اما نوشیدن آب نیز اگر ناسالم باشد این موضوع را افزایش میشدهد . پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی است که در شش مرحله ، هفت مرحله یا هشت مرحله آب را به طور کامل تصفیه و تمیز میکند و شما را در جلوگیری از بسیاری از بیماری ها بخصوص سنگ کلیه یاری مینماید . جهت مشاوره بیشتر راجع به راهنمایی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی خوب مناسب جلوگیری از سنگ کلیه با ما تماس حاصل فرمایید . شرکت تصفیه ایران آسا TasfiyeAsa بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی مورد نیاز برای سلامت بدن شما عزیزان را ارائه میدهد .

رفرنس :

https://www.medicinenet.com/kidney_stones/article.htm

سختی آب تصفیه شده چقدر باید باشد ؟

استاندارد TDS آب آشامیدنی ، یا سختی آب آشامیدنی مناسب برای سلامت بدن عددی است که تعیین کننده میزان املاح مفید و مضر داخل آب است . اما برای تمام خریداران یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس این سوال پیش میاید که میزان مطلوب و مناسب سختی آب و TDS جهت آشامیدن چقدر است؟ در اینجا به شما توضیحات مفصلی راجع به آب آشامیدنی خواهیم داد با ما باشید . آب مصرفی ما میتواند به صورت آشامیدنی استفاده شود یا برای شستشو و پخت و پز ، اگر در حالت استاندارد و نرمال نباشد و استاندارد هایی نظیر سختی آب EC استاندارد بی المللی اروپا را نداشته باشد میتواند ضررهای بسیار و حتی جبران ناپذیری داشته باشد . اول از همه این را عرض کنم که تی دی اس آب یا سختی آب را بوسیله یک سختی سنج یا tds متر بررسی میکنیم و تی دی اس متر ها به چند دسته دستی خانگی ، صنعتی و برقی متصل به دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس تقسیم میشوند که مدل پر مصرف آنها تی دی اس متر دستی خانگی است که تمام کارشناسان نصب تصفیه آسا از این دستگاه استفاده میکنند .

تی دی اس آب شهری لیست سختی آب شهرهای ایران سختی آب تصفیه چقدر باید باشد

واحد تست سختی آب آشامیدنی PPM یعنی میلی گرم در لیتر است که عدد استاندارد سختی آب آشامیدنی برای سلامت انسان بین 30 تا 90 PPM است . این را در نظر بگیرید که بالاتر بودن این عدد و فراتر رفتن آن از 300 PPM به علت مواد بسیار زیاد مضر مانند نیترات نیتریت و آرسنیک ، باعث ایجاد سرطان در انسان میگردد و یک دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات یا به اصطلاح یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس میتواند با فیلتر تصفیه آب ممبران اسمزی تمام املاح بسیار ریز آب آشامیدنی را

عکسی که مشاهده مینمایید یک تی دی اس متر داخل آب آشامیدنی شهری است که با سنجش سختی آب توسط این دستگاه تست سختی آب ، مشاهده مینمایید که تی دی اس آب عدد 419 PPM را نشان میدهد !

عددی که بسیار مضر و بیماری زا میباشد ، علت این موضوع آن است که مواد محلول مضر در آب بسیار بالاتر از حد مجاز سختی آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان است . همین موضوع روزانه ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی را بیشتر و بیشتر میکند .

حال به ترتیب مراحل انواع فیلتر تصفیه آب خانگی به شما کاهش سختی آب آشامیدنی تصفیه شده را توضیح میدهیم :

فیلتر مرحله اول ، پلی پروپیلن ، در کاهش سختی آب نقش نسبتا موثری دارد ، املاح درشتی که همگی با چشم دیده میشوند باعث افزایش سختی آب شده و همچنین این املاح که شن و ماسه و گل و لای هستند ، باعث رسوب در کلیه شده و سنگ کلیه بوجود میاورند پس آب تصفیه شده از سنگ کلیه به خوبی جلوگیری میکند .

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو و کربن بلاک ، به حذف کلر از آب آشامیدنی میپردازد ، کلر داخل آب آشامیدنی بسیار زیاد است که نام تجاری آن وایتکس میباشد . یکی از علت های ریزش مو در خانم ها و آقایان ، کلر در آب مورد مصرف برای شستشو میباشد . علاوه بر اینها پس از کلر زنی در آب آشامیدنی توسط تصفیه خانه های شهر ، باید کلر از آب حذف و جذب گردد که این موضوع هزینه هنگفتی برای تصفیه خانه های عظیم الجثه دارد ، پس میتوان با بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی به حذف کلر از آب آشامیدنی کمک نمود .

همچنین کلر باعث بیمار شدن ماهی های آکواریوم میشود و در مورد گسترده باعث مرگ ماهی های آب شور و شیرین یک آکواریوم خانگی خواهد شد که وجود یک دستگاه تصفیه آب مناسب آکواریوم که به از بین بردن کلر از آب آکواریوم بپردازد برای آکواریوم بازان حرفه ای ، موضوعی حیاتیست .

ممبران ، فیلتر چهارم تصفیه آب ، در صورتی که اصلی و بسیار ریز بافت باشد ، تمام املاح مضر آب را تا 0,0001 میکرون حذف مینماید . نیترات ، نیتریت و آرسنیک از املاحی هستند که داخل آب به هیچ عنوان با چشم دیده نمیشوند ولی در لیوان آب عکس روبرو بسیار زیاد هستند که سختی آب به 419 رسیده است . این املاح مضرترین املاح داخل آب بشمار میروند و ممبران خانگی تصفیه آب نیترات نیتریت و آرسنیک آب را به بهترین روش تصفیه آب یعنی اسمز معکوس آر او RO از آب حذف مینماید .

تا مرحله چهارم ، بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به کاهش سختی آب میپردازد و از این مرحله به بعد یعنی پنجمین مرحله تصفیه آب که پست کربن است ، به بهبود بو و طعم آب میپردازد که این باعث افزایش تی دی اس نخواهد شد . اما ، مینرال تصفیه آب به افزایش سختی آب آشامیدنی کمک شایانی میکند چون بعد از فیلتر مرحله چهارم سختی آب به قدری کاهش پیدا کرده که برای بدن مضر خواهد بود و مینرال ، به حفظ املاح معدنی مفید در آب مانند کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات میپردازد .

فیلتر مرحله هفتم در دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای تصفیه آب خانگی ، فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی است که باعث افزایش پ هاش PH آب و رفتن به سمت قلیایی شدن یعنی عددی مثبت 7 میشود و در افزایش یا کاهش سختی آب آشامیدنی تاثیر بخصوصی ندارد . نام فیلتر یونیزه کننده آب فیلتر آلکالاین است که به تازگی وارد فضای انواع دستگاه های تصفیه آب شده است و میتوان گفت جزو پرفروش ترین دستگاه ها نیز هست و بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی ، دستگاه تصفیه آب CCK است که میتوانید در صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب CCK ، مشخصات فنی و نحوه خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی را مشاهده نمایید .

اگر میخواهید از آب آشامیدنی خود به بهترین نحو و سالم ترین حالت استفاده نمایید پیشنهاد ما انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای یا هفت مرحله ای است که سلامت شما را تضمین میکند . اغلب سوال میکنند که آب معدنی بهتر است یا آب تصفیه شده در پاسخ میتوان گفت که هم هزینه خرید برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی نسبت به خرید مداوم آب معدنی بسیار مقرون به صرفه تر است و هم خیلی از آب معدنی هایی که این روزها روانه ی بازار میشوند ، واقعا معدنی و مناسب سلامت بدن نیستند در صورتی که یک آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس ، با تست سختی آب میتواند به شما این اطمینان را بدهد که آبی پاکیزه مینوشید . سوالی دارید ؟ ما 24 ساعته و هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم جهت مشاوره رایگان با کارشناسان مشاوره تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .