اتصالات کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی Quick Fittings

آب بندی سریع با اتصالات کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی فراهم شده است . کوئیک فیتینگ ، یک اصطلاح جالب برای جدیدترین نوع اتصالات دستگاه تصفیه آب است که میتوان به راحتی این اتصالات را آب بندی کرد یا بهتر بگوییم که اصلا نیازی به آب بندی آن ها نیست و با ورود شلنگ تصفیه آب خانگی به اتصالات تصفیه آب کوئیک فیتینگ ، اتصالات به سرعت آب بند میشوند .

اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی کوئیک فیتینگ quick fittings

عملکرد اتصالات کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه است ؟!

اتصالات سریع کوئیک فیتینگ اصل تایوان ، با ورود شلنگ تایوانی تصفیه آب خانگی به آن ، به حالت چنگک طوری شلنگ را در بر گرفته و باعث آب بندی آن میگردند . در این صورت دیگر نیاز به آب بندی شلنگ تصفیه آب خانگی و اتصالات تصفیه آب نیست . قیمت خرید اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی کوئیک فیتینگ بسیار مناسب است و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی از این اتصالات که بهترین اتصالات تصفیه آب تولید شده تا به حال به شمار میروند استفاده میکنند . اتصالات کوئیک فیتینگ یکی از نکات خرید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران است که از اتصالات رزوه ای متمایز بوده و جدیدترین دستگاه تصفیه اب خانگی از این اتصالات ساخته شده است . این نوع اتصالات به دو فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در بالا ، به پمپ تصفیه آب ، به انواع هوزینگ مات و شفاف تصفیه آب خانگی و حتی برای گرفتن خروجی تصفیه آب به ساید استفاده میگردند .

انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی و حتی صنعتی از این اتصالات در سایز 1/4 استفاده مینمایند . هر چند دستگاه هایی با اتصالات رزوه ای هم همین عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی را دارند اما این اتصالات یک تکنولوژی جدیدتر و بهتر برای متصل نمودن شلنگ تصفیه آب است و امروزه بیشتر استفاده میگردد . پیشنهاد میکنیم برای مشاهده و خرید دستگاه تصفیه آب و اتصالات کوئیک فیتینگ به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مراجعه نموده و یا با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

خرید فروش قیمت اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی کوئیک فیتینگ آب بندی سریع

اتصالات کوئیک فیتینگ مدل های گوناگونی دارند که میتوان به : سراهی تصفیه آب خانگی ، زانویی دستگاه تصفیه آب خانگی ، رابط شلنگ تصفیه آب خانگی ، شیر میکس کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی ، سراهی یو اتصال دستگاه تصفیه آب خانگی و زانویی سوپاپ دار کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی اشاره کرد که به هر کدام در مطالب آتی خواهیم پرداخت . جهت اطلاع از قیمت اتصالات تصفیه آب خانگی و خرید اتصالات تایوانی دستگاه تصفیه آب با واحد فروش 02177414306 تماس حاصل فرمایید . کاربرد این اتصالات در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس و دستگاه تصفیه آب الترافیلتراسیون زیر سینکی بیشتر به چشم میخورد .

2 نظر در “اتصالات کوئیک فیتینگ دستگاه تصفیه آب خانگی Quick Fittings

 • دسامبر 16, 2019 در 3:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  اتصالات کوئیک فیتینگ برای آب بندی بهترن یا رزوه ای ؟

  پاسخ
  • دسامبر 16, 2019 در 5:01 ب.ظ
   پیوند یکتا

   اتصالات کوئیک فیتینگ اورجینال اصل تایوان کیفیت بالاتری نسبت به مدلهای رزوه ای و دنده ای دارند و به راحتی آب بندی میشوند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *